| Brawo! Ula Małachowska | 2013-04-10 20:48:40 |
| Super ! Z wielką przyjemnością ogląda się ten spektakl. Bardzo fajna seria. Ula Małachowska | 2013-04-10 20:44:06 |
| **************** Ula Małachowska | 2013-04-10 20:28:01 |
| Zjawiskowe! Ula Małachowska | 2013-04-10 20:25:26 |
| Przesłodka!
Gratuluję! Ula Małachowska | 2013-04-10 20:24:25 |
| A ja poproszę o więcej zdjęć:)
Z wielką przyjemnościa oglada się takie zdjęcia. Ula Małachowska | 2013-04-10 20:21:41 |
| Prześliczne,,,,świetna perspektywa...suuuuper zdjęcie. Ula Małachowska | 2013-04-10 20:19:52 |
| Piękny Ula Małachowska | 2013-04-10 20:18:50 |
| Oryginalna nazwa) Brygida Kicińska | 2013-04-10 20:18:00 |
| Biedak:( ale fotka przednia Ula Małachowska | 2013-04-10 20:16:32 |
| W pięknej leśnej scenerii ukazany...Bardzo, bardzo na tak. Ula Małachowska | 2013-04-10 20:13:50 |
| Cudny!!!!!!!!! Ula Małachowska | 2013-04-10 20:12:16 |
| Świetnie , chyba tą samą samicę sfociłem niedawno w okolicach wsi Gugny , miała podobną obrożę , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-10 20:00:36 |
| Wojowniczy i wie czego chce ... Nika | 2013-04-10 19:39:19 |
| Bardzo ładne zdjęcie Zbigniew Kowalik | 2013-04-10 19:07:40 |
| ........... nie wiem ... Nika | 2013-04-10 18:52:51 |
| Bardzo dziękuję! Miejsce wyjątkowe, a wpadłam na nie, jak to zwykle bywa, przypadkiem. Kajetana Snopek | 2013-04-10 18:05:30 |
| Cierpliwie czekają na wiśnie i czereśnie " pomocnicy " sadowników , pozdrawiam :)) NEMO | 2013-04-10 17:58:44 |
| A w dali wieże kościoła ... Nika | 2013-04-10 17:45:32 |
| Bardzo chciałabym je złapać w kadr Nika | 2013-04-10 17:42:38 |
| To chyba śniegowa studnia, pozdrawiam i ,,donoszę" do mnie wiosna pomalutku zagląda Nika | 2013-04-10 17:35:50 |
| Te kolory przyciągają wzrok Nika | 2013-04-10 17:34:15 |
| Bajka :) NEMO | 2013-04-10 16:46:38 |
| Podoba mi się , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-10 16:44:41 |
| ***** NEMO | 2013-04-10 16:43:40 |
| Uwielbiam takie miejsca:) Da się tu odpocząć od zgiełku Warszawy:) Pozdrawiam! ElaJ | 2013-04-10 16:33:58 |
| Takich ptaszków w Warszawie nie zobaczę:( U mnie na parapecie okna siadają tylko gołębie. Zjadają każdą ilość resztek jedzenia, ale najbardziej lubią nasiona słonecznka:) Pozdrawiam! ElaJ | 2013-04-10 16:27:47 |
| Piękny kostium architektoniczny ma ta budowla:) ElaJ | 2013-04-10 16:23:10 |
| Piękny krajobraz ale chce mi się już wiosny :) Zbigniew Kowalik | 2013-04-10 16:20:36 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ula Małachowska | 2013-04-10 20:53:46