Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Bardzo fajna, bardzo...

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:53:46
Brawo!

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:48:40
Super ! Z wielką przyjemnością ogląda się ten spektakl. Bardzo fajna seria.

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:44:06
****************

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:28:01
Zjawiskowe!

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:25:26
Przesłodka! Gratuluję!

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:24:25
A ja poproszę o więcej zdjęć:) Z wielką przyjemnościa oglada się takie zdjęcia.

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:21:41
Prześliczne,,,,świetna perspektywa...suuuuper zdjęcie.

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:19:52
Piękny

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:18:50
Oryginalna nazwa)

Brygida Kicińska |  2013-04-10  20:18:00
Biedak:( ale fotka przednia

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:16:32
W pięknej leśnej scenerii ukazany...Bardzo, bardzo na tak.

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:13:50
Cudny!!!!!!!!!

Ula Małachowska |  2013-04-10  20:12:16
Świetnie , chyba tą samą samicę sfociłem niedawno w okolicach wsi Gugny , miała podobną obrożę , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-10  20:00:36
Wojowniczy i wie czego chce ...

Nika |  2013-04-10  19:39:19
Bardzo ładne zdjęcie

Zbigniew Kowalik |  2013-04-10  19:07:40
........... nie wiem ...

Nika |  2013-04-10  18:52:51
Bardzo dziękuję! Miejsce wyjątkowe, a wpadłam na nie, jak to zwykle bywa, przypadkiem.

Kajetana Snopek |  2013-04-10  18:05:30
Cierpliwie czekają na wiśnie i czereśnie " pomocnicy " sadowników , pozdrawiam :))

NEMO |  2013-04-10  17:58:44
A w dali wieże kościoła ...

Nika |  2013-04-10  17:45:32
Bardzo chciałabym je złapać w kadr

Nika |  2013-04-10  17:42:38
To chyba śniegowa studnia, pozdrawiam i ,,donoszę" do mnie wiosna pomalutku zagląda

Nika |  2013-04-10  17:35:50
Te kolory przyciągają wzrok

Nika |  2013-04-10  17:34:15
Bajka :)

NEMO |  2013-04-10  16:46:38
Podoba mi się , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-10  16:44:41
*****

NEMO |  2013-04-10  16:43:40
Uwielbiam takie miejsca:) Da się tu odpocząć od zgiełku Warszawy:) Pozdrawiam!

ElaJ |  2013-04-10  16:33:58
Takich ptaszków w Warszawie nie zobaczę:( U mnie na parapecie okna siadają tylko gołębie. Zjadają każdą ilość resztek jedzenia, ale najbardziej lubią nasiona słonecznka:) Pozdrawiam!

ElaJ |  2013-04-10  16:27:47
Piękny kostium architektoniczny ma ta budowla:)

ElaJ |  2013-04-10  16:23:10
Piękny krajobraz ale chce mi się już wiosny :)

Zbigniew Kowalik |  2013-04-10  16:20:36

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony