| Dziękuje wszystkim za komentarze i pozdrowienia:) Myślę,że już wkrótce znowu zobaczymy taki widok w Dolinie Chochołowskiej:) Pozdrawiam wiosennie wszystkich Gości:) Halina | 2013-04-10 11:31:15 |
| Giewont w zimowej szacie piękny i dostojny jak zawsze:) Halina | 2013-04-10 11:11:37 |
| Takie zdjęcia najbardziej się podobają gdy czeka się za wiosną ;) Aleksander Kwiatkowski | 2013-04-10 11:09:07 |
| Bardzo ciekawy jest rejs taką trasą :) NEMO | 2013-04-09 22:08:04 |
| Dziękuję bardzo za ocenki i serdecznie wszystkich pozdrawiam:) Jadwiga Koniecko | 2013-04-09 22:00:05 |
| ***** Jadwiga Koniecko | 2013-04-09 21:59:05 |
| Ładny kadr Zbigniew Kowalik | 2013-04-09 21:09:33 |
| Brawo za takie piękne kadry robione we mgle. piotr55 | 2013-04-09 21:08:24 |
| Pierwsze było halo, później dość daleko wyszły krówki. Samo życie, tylko pstrykać (na spokojnym spacerku). Jan Bogdan Boczko | 2013-04-09 21:03:00 |
| Sympatycznie się robi oglądając takie obrazki. piotr55 | 2013-04-09 20:51:08 |
| Syzyfki-miła dekoracja ulic Wrocławia. piotr55 | 2013-04-09 20:48:14 |
| Czasami można widzieć podobnymi kadrami....światłem... Jan Bogdan Boczko | 2013-04-09 20:39:56 |
| pięknie, malarsko... Zofia Mikonowicz | 2013-04-09 20:04:18 |
| Bardzo dobre. Zdzisław Barut | 2013-04-09 19:34:19 |
| A one chowają główki pod wodę ,,, podoba mi się to ujęcie Nika | 2013-04-09 19:09:10 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-09 18:45:15 |
| niepowtarzalna jest atmosfera w cerkwi Waldemar Jan | 2013-04-09 18:42:25 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-09 18:34:42 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-09 18:28:42 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-09 18:26:27 |
| taki wóz to jest wasąg, dwa "urządzenia" oparte o wóz to maglownice. interesujące fotografie Waldemar Jan | 2013-04-09 18:24:08 |
| Poczciwa Syrenka:) Jak miło ją znów zobaczyć:) ElaJ | 2013-04-09 18:11:22 |
| piękna świątynia. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-09 17:56:12 |
| Cudo!:)) Pięknie pokazana i opisana cerkiew!:)) Halina | 2013-04-09 17:44:38 |
| Wyobrażam sobie jakby wyglądała po renowacji...chociaż i tak jest piękna :) NEMO | 2013-04-09 17:40:52 |
| byłem tam kiedyś, dziękuję za przypomnienie. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-09 17:40:33 |
| Znana już chyba wszystkim kładka pieszo - rowerowa w Krakowie z Kazimierza na Podgórze:) Halina | 2013-04-09 17:36:53 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-09 17:36:32 |
| piękne odbicie***** pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-04-09 17:34:15 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Zbigniew Kowalik | 2013-04-10 16:19:44