Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Faktycznie po remoncie jest ładny, trzeba jeszcze pamiętać że jest kilka pięter pod ziemią które jest zalane. Szkoda że tak pozostało.

Zbigniew Kowalik |  2013-04-10  16:19:44
Dziękuje wszystkim za komentarze i pozdrowienia:) Myślę,że już wkrótce znowu zobaczymy taki widok w Dolinie Chochołowskiej:) Pozdrawiam wiosennie wszystkich Gości:)

Halina |  2013-04-10  11:31:15
Giewont w zimowej szacie piękny i dostojny jak zawsze:)

Halina |  2013-04-10  11:11:37
Takie zdjęcia najbardziej się podobają gdy czeka się za wiosną ;)

Aleksander Kwiatkowski |  2013-04-10  11:09:07
Bardzo ciekawy jest rejs taką trasą :)

NEMO |  2013-04-09  22:08:04
Dziękuję bardzo za ocenki i serdecznie wszystkich pozdrawiam:)

Jadwiga Koniecko |  2013-04-09  22:00:05
*****

Jadwiga Koniecko |  2013-04-09  21:59:05
Ładny kadr

Zbigniew Kowalik |  2013-04-09  21:09:33
Brawo za takie piękne kadry robione we mgle.

piotr55 |  2013-04-09  21:08:24
Pierwsze było halo, później dość daleko wyszły krówki. Samo życie, tylko pstrykać (na spokojnym spacerku).

Jan Bogdan Boczko |  2013-04-09  21:03:00
Sympatycznie się robi oglądając takie obrazki.

piotr55 |  2013-04-09  20:51:08
Syzyfki-miła dekoracja ulic Wrocławia.

piotr55 |  2013-04-09  20:48:14
Czasami można widzieć podobnymi kadrami....światłem...

Jan Bogdan Boczko |  2013-04-09  20:39:56
pięknie, malarsko...

Zofia Mikonowicz |  2013-04-09  20:04:18
Bardzo dobre.

Zdzisław Barut |  2013-04-09  19:34:19
A one chowają główki pod wodę ,,, podoba mi się to ujęcie

Nika |  2013-04-09  19:09:10
*****

Waldemar Jan |  2013-04-09  18:45:15
niepowtarzalna jest atmosfera w cerkwi

Waldemar Jan |  2013-04-09  18:42:25
*****

Waldemar Jan |  2013-04-09  18:34:42
*****

Waldemar Jan |  2013-04-09  18:28:42
*****

Waldemar Jan |  2013-04-09  18:26:27
taki wóz to jest wasąg, dwa "urządzenia" oparte o wóz to maglownice. interesujące fotografie

Waldemar Jan |  2013-04-09  18:24:08
Poczciwa Syrenka:) Jak miło ją znów zobaczyć:)

ElaJ |  2013-04-09  18:11:22
piękna świątynia. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-04-09  17:56:12
Cudo!:)) Pięknie pokazana i opisana cerkiew!:))

Halina |  2013-04-09  17:44:38
Wyobrażam sobie jakby wyglądała po renowacji...chociaż i tak jest piękna :)

NEMO |  2013-04-09  17:40:52
byłem tam kiedyś, dziękuję za przypomnienie. pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-04-09  17:40:33
Znana już chyba wszystkim kładka pieszo - rowerowa w Krakowie z Kazimierza na Podgórze:)

Halina |  2013-04-09  17:36:53
*****

Waldemar Jan |  2013-04-09  17:36:32
piękne odbicie***** pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-04-09  17:34:15

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony