Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Wspaniała galeria. Gratuluję i ZAZDROSZCZĘ ŻYCZLIWIE :)

ZBYSZEK CIESIELSKI |  2013-04-08  09:21:38
Nie rozumiem. Jak tak wspaniałej fotce można nie dać oceny "UNIKALNE" No jak ???

ZBYSZEK CIESIELSKI |  2013-04-08  09:19:45
Bajkowo. Naprawdę

ZBYSZEK CIESIELSKI |  2013-04-08  09:16:19
Ciekawe ujęcie podoba mi się.

Elżbieta |  2013-04-08  08:33:18
świetne! ładna głębia!

Krzysztof Bąk |  2013-04-07  22:35:36
To faktycznie w miarę nowy obiekt. Też pozdrawiam!

Artur74 |  2013-04-07  22:35:14
wiosna na Suwalszczyźnie taka jak w całym kraju , ale zdjęcie przednie

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-07  21:14:45
Nie widziałem nigdzie piękniejszego ujęcia tej połoniny.

Antoni Nieć |  2013-04-07  21:10:19
To jedna dwóch zachowanych bojkowskich cerkwi.Piękna.

Antoni Nieć |  2013-04-07  21:06:11
***** za skrupulatność :)

Krzysztof Wydra |  2013-04-07  20:57:23
Bardzo ciekawe zdjęcie. Lubię obiekty militarne i wszystko co z nimi związane.Pozdrawiam serdecznie :)

Krzysztof Wydra |  2013-04-07  20:51:44
Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i za to, że tak właściwie, to dzięki Wam i tym pozytywnym komentarzom zdjęcie trafiło na główną. Tak Kochani, ten sukces dzielę wspólnie z Wami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wspaniałej pogody na zdjęcia, dużo wolnego czasu i wytrwałości w zdrowiu.

Krzysztof Wydra |  2013-04-07  20:23:26
I niech kwitną nasze zwiastuny ...

Nika |  2013-04-07  19:46:22
Panie Marku to nie stereotyp, to wczorajsze wiosenne popołudnie. Proszę to "ciepłą i słoneczną Suwalszczyznę" wytłumaczyć ptakom które są całkowicie zdezorientowane tym co się dzieje.

Henryk Gałaszewski |  2013-04-07  19:24:37
Ciekawa fotka z odbiciem drzew w wodzie:) Pozdrawiam Marylko ze słonecznej dziś Warszawy:)

ElaJ |  2013-04-07  16:41:33
Dzisiaj trudno by było o samotność w tej pustelni.Ja mógłbym w niej ewentualnie spędzić jedną noc .

Antoni Nieć |  2013-04-07  16:06:26
Intrygujący wygląd, ciekawe jakie efekty po zaparzeniu tych ziółek?

Artur74 |  2013-04-07  16:05:07
Świetnie pokazane, też lubię łapać obiekty w nietypowych ramkach. Pozdrawiam.

Artur74 |  2013-04-07  15:50:06
bardzo ładne

Inaa (P.K.) |  2013-04-07  15:05:13
Ja też takie lubię:) Pozdrawiam serdecznie Beatko:)

ElaJ |  2013-04-07  15:04:49
Fajny kolorowy obrazek:)

ElaJ |  2013-04-07  14:43:08
Piekne światło. :)

borowiak |  2013-04-07  14:34:06
Czysto, kolorowo, spokojnie.

borowiak |  2013-04-07  14:31:16
Bardzo ciekawa kapliczka:)

Bogusław Pupiec |  2013-04-07  13:45:34
Kapliczka została ufundowana przez Feliksa Antoniego Łosia właściciela Narola w podzięce za uratowanie życia.Na jej froncie początkowo był napis: "Co Pan Panu winien, Pan Wie Że Pan Pana wyratował w Tanwie Że więc tedy Pan Pana z Tanwi wyratował Pan Panu w zamian za to figurę ufundował". Bardzo ciekawa historia, więcej na www.Polska Niezwykła.pl

Bogusław Pupiec |  2013-04-07  13:41:41
Pokryty gontem struganym, obecnie wraca moda na takie naturalne pokrycia dachowe:)

Bogusław Pupiec |  2013-04-07  13:28:00
*****

Waldemar Jan |  2013-04-07  12:31:52
Magia targów staroci ma swoisty klimat, który powoduje, że człowiek chętnie w takie miejsca zagląda.

piotr55 |  2013-04-07  12:09:39
Świetne spojrzenie na Giewont.

piotr55 |  2013-04-07  12:04:43
Pięknie :)

Elżbieta |  2013-04-07  10:28:46

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony