| Nie rozumiem. Jak tak wspaniałej fotce można nie dać oceny "UNIKALNE" No jak ??? ZBYSZEK CIESIELSKI | 2013-04-08 09:19:45 |
| Bajkowo. Naprawdę ZBYSZEK CIESIELSKI | 2013-04-08 09:16:19 |
| Ciekawe ujęcie podoba mi się. Elżbieta | 2013-04-08 08:33:18 |
| świetne! ładna głębia! Krzysztof Bąk | 2013-04-07 22:35:36 |
| To faktycznie w miarę nowy obiekt. Też pozdrawiam! Artur74 | 2013-04-07 22:35:14 |
| wiosna na Suwalszczyźnie taka jak w całym kraju , ale zdjęcie przednie Słonecznik (Maryla) | 2013-04-07 21:14:45 |
| Nie widziałem nigdzie piękniejszego ujęcia tej połoniny. Antoni Nieć | 2013-04-07 21:10:19 |
| To jedna dwóch zachowanych bojkowskich cerkwi.Piękna. Antoni Nieć | 2013-04-07 21:06:11 |
| ***** za skrupulatność :) Krzysztof Wydra | 2013-04-07 20:57:23 |
| Bardzo ciekawe zdjęcie. Lubię obiekty militarne i wszystko co z nimi związane.Pozdrawiam serdecznie :) Krzysztof Wydra | 2013-04-07 20:51:44 |
| Dziękuję wszystkim za miłe komentarze i za to, że tak właściwie, to dzięki Wam i tym pozytywnym komentarzom zdjęcie trafiło na główną. Tak Kochani, ten sukces dzielę wspólnie z Wami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wspaniałej pogody na zdjęcia, dużo wolnego czasu i wytrwałości w zdrowiu. Krzysztof Wydra | 2013-04-07 20:23:26 |
| I niech kwitną nasze zwiastuny ... Nika | 2013-04-07 19:46:22 |
| Panie Marku to nie stereotyp, to wczorajsze wiosenne popołudnie. Proszę to "ciepłą i słoneczną Suwalszczyznę" wytłumaczyć ptakom które są całkowicie zdezorientowane tym co się dzieje. Henryk Gałaszewski | 2013-04-07 19:24:37 |
| Ciekawa fotka z odbiciem drzew w wodzie:) Pozdrawiam Marylko ze słonecznej dziś Warszawy:) ElaJ | 2013-04-07 16:41:33 |
| Dzisiaj trudno by było o samotność w tej pustelni.Ja mógłbym w niej ewentualnie spędzić jedną noc . Antoni Nieć | 2013-04-07 16:06:26 |
| Intrygujący wygląd, ciekawe jakie efekty po zaparzeniu tych ziółek? Artur74 | 2013-04-07 16:05:07 |
| Świetnie pokazane, też lubię łapać obiekty w nietypowych ramkach. Pozdrawiam. Artur74 | 2013-04-07 15:50:06 |
| bardzo ładne Inaa (P.K.) | 2013-04-07 15:05:13 |
| Ja też takie lubię:) Pozdrawiam serdecznie Beatko:) ElaJ | 2013-04-07 15:04:49 |
| Fajny kolorowy obrazek:) ElaJ | 2013-04-07 14:43:08 |
| Piekne światło. :) borowiak | 2013-04-07 14:34:06 |
| Czysto, kolorowo, spokojnie. borowiak | 2013-04-07 14:31:16 |
| Bardzo ciekawa kapliczka:) Bogusław Pupiec | 2013-04-07 13:45:34 |
| Kapliczka została ufundowana przez Feliksa Antoniego Łosia właściciela Narola w podzięce za uratowanie życia.Na jej froncie początkowo był napis: "Co Pan Panu winien, Pan Wie Że Pan Pana wyratował w Tanwie Że więc tedy Pan Pana z Tanwi wyratował Pan Panu w zamian za to figurę ufundował". Bardzo ciekawa historia, więcej na www.Polska Niezwykła.pl Bogusław Pupiec | 2013-04-07 13:41:41 |
| Pokryty gontem struganym, obecnie wraca moda na takie naturalne pokrycia dachowe:) Bogusław Pupiec | 2013-04-07 13:28:00 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-07 12:31:52 |
| Magia targów staroci ma swoisty klimat, który powoduje, że człowiek chętnie w takie miejsca zagląda. piotr55 | 2013-04-07 12:09:39 |
| Świetne spojrzenie na Giewont. piotr55 | 2013-04-07 12:04:43 |
| Pięknie :) Elżbieta | 2013-04-07 10:28:46 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
ZBYSZEK CIESIELSKI | 2013-04-08 09:21:38