| Bardzo mi się podoba :-) Kajetana Snopek | 2013-04-07 08:47:27 |
| W wolnych chwilach chodzę i zaglądam w każdą bramę :-) Kajetana Snopek | 2013-04-07 08:39:58 |
| ***** przepięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 22:57:46 |
| cudna cerkiew w piękny kadr zamknięta Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 22:16:06 |
| niezwyczajne spojrzenie na Śpiącego Rycerza Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 22:10:59 |
| Bardzo dziękuję i pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-06 22:00:08 |
| ***** NEMO | 2013-04-06 21:51:24 |
| ...z przyjemnością oglądam Pana prace:) Bogusław Pupiec | 2013-04-06 21:48:57 |
| Subtelne spotkanko , ładnie pozowała ...jak modelka , pozdrawiam :)) NEMO | 2013-04-06 21:35:41 |
| I nie ma śniegu... marek | 2013-04-06 21:28:50 |
| Tajemnicze ) ***** Brygida Kicińska | 2013-04-06 20:31:41 |
| Moje pseudo + rok zdięcia Andrzej Mrozicki | 2013-04-06 20:03:45 |
| ***** ElaJ | 2013-04-06 19:49:33 |
| Przepiękne wnętrze...nic tylko patrzeć...pozdrawiam. Elżbieta | 2013-04-06 19:47:59 |
| Wspaniale uchwycone! Artur74 | 2013-04-06 19:38:01 |
| Super! Artur74 | 2013-04-06 19:34:53 |
| Miało być " Mobil ściągający kamień", wybaczcie literówkę:) Bogusław Pupiec | 2013-04-06 19:20:28 |
Waldemar Siatka (waldzior) | 2013-04-06 19:19:25 |
| lubię takie kadry - spojrzenia przez coś Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 18:12:33 |
| Krzysztofie, aż trudno mi uwierzyć , że w jednym kadrze i monopteros, i pałac , i oficynę udało Ci się zamknąć ; pieknie to zrobiłeś i tak bardzo po Twojemu - ciekawe kontrasty tutaj widzę , bo słońce wyzłociło drzewa z lewej i gdyby nie ten śnieg pomyślałabym o jesieni, a z drugiej strony drzewa jak gdyby z Tolkiena wyjęte i po raz kolejny zachwyca niebieskość nieba , a potem jeszcze śnieg i ślady na śniegu ; Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 18:08:27 |
| światło wyzłociło niektóre kolumny i te bezlistne zimowe drzewa , które z prawej strony tworzą wspaniały szpaler (próbowałam kiedyś te drzewa pochylone w jakiś kadr zamknąć , ale bezskutecznie) Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 18:02:26 |
| Ciekawe jak cena ... Nika | 2013-04-06 18:01:44 |
| Dobry dynamiczny kadr. Zdzisław Barut | 2013-04-06 18:00:19 |
| Cała seria kapliczek bardzo mi się podoba. Pozdrawiam serdecznie . Elżbieta | 2013-04-06 17:59:42 |
| dobrze, że pałac został odrestaurowany, bo naprawdę ładne to miejsce na spacery a zdjęcia o każdej porze roku tu piękne Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 17:22:15 |
| pięknie z platanem, który jak gdyby wyciągał swoje ramiona ku pałacowi , cienie na śniegu ciekawe wzory tworzą Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 17:20:05 |
| ścieżka do pałacu mnie prowadzi, ale i oficyna przepiękna i ten kamień cień dający bardzo mi się tu podoba i drzewa , które tworzą z dwóch stron kompozycję zamkniętą , i niebo w tle z białymi welonkami Słonecznik (Maryla) | 2013-04-06 17:17:21 |
| Dziękuję Elu za życzenia, wiosna przy -20 st.C zmusza ptactwo do poszukiwania pożywienia bliżej domostw. Krzysztof Panas | 2013-04-06 16:33:28 |
| Blisko chyba nie było, ale chyb ma postawiony wspaniale.... borowiak | 2013-04-06 16:21:29 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Elżbieta | 2013-04-07 10:26:26