Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

*****

Elżbieta |  2013-04-07  10:26:26
Bardzo mi się podoba :-)

Kajetana Snopek |  2013-04-07  08:47:27
W wolnych chwilach chodzę i zaglądam w każdą bramę :-)

Kajetana Snopek |  2013-04-07  08:39:58
***** przepięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  22:57:46
cudna cerkiew w piękny kadr zamknięta

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  22:16:06
niezwyczajne spojrzenie na Śpiącego Rycerza

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  22:10:59
Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-06  22:00:08
*****

NEMO |  2013-04-06  21:51:24
...z przyjemnością oglądam Pana prace:)

Bogusław Pupiec |  2013-04-06  21:48:57
Subtelne spotkanko , ładnie pozowała ...jak modelka , pozdrawiam :))

NEMO |  2013-04-06  21:35:41
I nie ma śniegu...

marek |  2013-04-06  21:28:50
Tajemnicze ) *****

Brygida Kicińska |  2013-04-06  20:31:41
Moje pseudo + rok zdięcia

Andrzej Mrozicki |  2013-04-06  20:03:45
*****

ElaJ |  2013-04-06  19:49:33
Przepiękne wnętrze...nic tylko patrzeć...pozdrawiam.

Elżbieta |  2013-04-06  19:47:59
Wspaniale uchwycone!

Artur74 |  2013-04-06  19:38:01
Super!

Artur74 |  2013-04-06  19:34:53
Miało być " Mobil ściągający kamień", wybaczcie literówkę:)

Bogusław Pupiec |  2013-04-06  19:20:28


Waldemar Siatka (waldzior) |  2013-04-06  19:19:25
lubię takie kadry - spojrzenia przez coś

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  18:12:33
Krzysztofie, aż trudno mi uwierzyć , że w jednym kadrze i monopteros, i pałac , i oficynę udało Ci się zamknąć ; pieknie to zrobiłeś i tak bardzo po Twojemu - ciekawe kontrasty tutaj widzę , bo słońce wyzłociło drzewa z lewej i gdyby nie ten śnieg pomyślałabym o jesieni, a z drugiej strony drzewa jak gdyby z Tolkiena wyjęte i po raz kolejny zachwyca niebieskość nieba , a potem jeszcze śnieg i ślady na śniegu ;

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  18:08:27
światło wyzłociło niektóre kolumny i te bezlistne zimowe drzewa , które z prawej strony tworzą wspaniały szpaler (próbowałam kiedyś te drzewa pochylone w jakiś kadr zamknąć , ale bezskutecznie)

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  18:02:26
Ciekawe jak cena ...

Nika |  2013-04-06  18:01:44
Dobry dynamiczny kadr.

Zdzisław Barut |  2013-04-06  18:00:19
Cała seria kapliczek bardzo mi się podoba. Pozdrawiam serdecznie .

Elżbieta |  2013-04-06  17:59:42
dobrze, że pałac został odrestaurowany, bo naprawdę ładne to miejsce na spacery a zdjęcia o każdej porze roku tu piękne

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  17:22:15
pięknie z platanem, który jak gdyby wyciągał swoje ramiona ku pałacowi , cienie na śniegu ciekawe wzory tworzą

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  17:20:05
ścieżka do pałacu mnie prowadzi, ale i oficyna przepiękna i ten kamień cień dający bardzo mi się tu podoba i drzewa , które tworzą z dwóch stron kompozycję zamkniętą , i niebo w tle z białymi welonkami

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-06  17:17:21
Dziękuję Elu za życzenia, wiosna przy -20 st.C zmusza ptactwo do poszukiwania pożywienia bliżej domostw.

Krzysztof Panas |  2013-04-06  16:33:28
Blisko chyba nie było, ale chyb ma postawiony wspaniale....

borowiak |  2013-04-06  16:21:29

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony