| ciekawe ***** Stefan Sapeta | 2013-04-05 19:46:58 |
| mi też się kiedyś tak stało, że program zaznaczył miejscowość w innym województwie , napisałam do redakcji z prośba o poprawę - reakcja była bardzo szybka , pozdrawiam serdecznie Słonecznik (Maryla) | 2013-04-05 18:36:42 |
| I niech będzie ostatni ... ale tylko ten śniegowy Nika | 2013-04-05 17:02:57 |
| I brama i dzwonnica ... bardzo podobam i się ten kadr, pozdrawiam Nika | 2013-04-05 16:59:23 |
| Ładny kadr widziany przez to okienko :) NEMO | 2013-04-05 16:50:27 |
| Szkoda że tylko w ścisłym centrum :( Artur74 | 2013-04-05 16:48:24 |
| Spoko gość , muszę z nim pogadać na temat obfocenia wnętrza , jest dość ciekawe , szczególnie ołtarz i nawy boczne :) NEMO | 2013-04-05 16:44:37 |
| Dołożę swoje *****, bo warto. Krzysztof Wydra | 2013-04-05 14:18:41 |
| Dokładnie przemyślany kadr :) Podoba mi się takie patrzenie na świat. Krzysztof Wydra | 2013-04-05 14:13:42 |
| takich kamienic już nikt nie zbuduje, a szkoda. Krzysztof Wydra | 2013-04-05 14:12:03 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-04-05 14:10:14 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-04-05 14:09:53 |
| ***** Krzysztof Wydra | 2013-04-05 14:07:29 |
| Ładnie skadrowane. Krzysztof Wydra | 2013-04-05 14:05:58 |
| Lubię takie ciekawostki w kompozycjach. Krzysztof Wydra | 2013-04-05 13:44:59 |
| I to WIELKI :) Dariusz Żuk | 2013-04-05 13:44:55 |
| Wykonałeś Waldku wspaniałą robotę z tymi kapliczkami. Podziwiam i dziękuję za foto. Krzysztof Wydra | 2013-04-05 13:30:06 |
| Drewniane świątynie zawsze są unikalne dla mnie. Krzysztof Wydra | 2013-04-05 13:20:43 |
| Kapliczka bardzo piękna i położona w magicznym miejscu. Bogusławie czy stałeś na jakiejś górce? Krzysztof Wydra | 2013-04-05 13:16:51 |
| Takie lubię najbardziej ***** Krzysztof Wydra | 2013-04-05 13:15:05 |
| Opis bardzo dokładny i zdjęcie bardzo dobre. Cieszy mnie fakt, że tak wspaniale prezentuje się w rzeczywistości. Krzysztof Wydra | 2013-04-05 13:11:40 |
| Żal na to patrzeć ale taka jest rzeczywistość dzisiejsza. Wszystko zniszczyć albo sprywatyzować... Krzysztof Wydra | 2013-04-05 12:50:15 |
| Dzisiaj mamy fabryki mleka a nie gospodarstwa gdzie krówki pasły się na trawce . Gorsza wiadomość jest taka , że "naukowcy" nadal pracują nad podniesieniem wydajności.Można zadać pytanie : tylko po co? Owszem, kilku cwaniaków zarobi na domek na Florydzie... Krzysztof Panas | 2013-04-05 12:45:14 |
| O tak Maćku:) Ja też znam kilka takich miejsc gdzie delektuję się przyrodą, ciszą, nastrojem a czas w tych miejscach spędzony zawsze wydaje się być za krótki:) ElaJ | 2013-04-05 08:31:04 |
| Piękny ten nostalgiczny krajobraz. Antoni Nieć | 2013-04-04 20:22:51 |
| Wspaniały, śnieżny krajobraz. Halina | 2013-04-04 19:49:02 |
| Tak , ta dzwonnica jest wykonana z kamienia :)) NEMO | 2013-04-04 18:52:47 |
| Piękny widok :) Elżbieta | 2013-04-04 18:13:26 |
| Podoba mi się. Zdzisław Barut | 2013-04-04 17:58:25 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
NEMO | 2013-04-05 20:30:37