Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

*****

Waldemar Jan |  2013-04-04  10:14:07
*****

Waldemar Jan |  2013-04-04  10:13:04
*****

Waldemar Jan |  2013-04-04  10:12:06
*****

Waldemar Jan |  2013-04-04  10:09:55
*****

Waldemar Jan |  2013-04-04  10:02:31
W tym budynku znajduje się winda jeżdżąca non-stop w w górę i w dół, trzeba do niej wskakiwać. Od wielu innych wind różni się tym, że oba kierunki pokonuje w innych szybach. Na górze i na dole kabina przesuwa się w bok! Niestety nie jest teraz dostępna dla zwiedzających a szkoda bo to ewenement...

Artur74 |  2013-04-04  00:36:13
Nie widziałam wcześniej - wspaniale w takiej tonacji, cudne są te pofałdowania

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-03  22:11:50
Biała szata......... opis ..........

Nika |  2013-04-03  20:58:08
Piękny samiec skąpany promieniami słońca , pozdrawiam :))

NEMO |  2013-04-03  20:20:20
Piękna panorama :)

NEMO |  2013-04-03  20:17:10
Świetnie :)

NEMO |  2013-04-03  20:14:39
Myślałam , że to żabka na śniegu . Zgrany duet z z tym pajączkiem :)) ekstra !

Elżbieta |  2013-04-03  19:40:32
Pytam bo u nas jest nadal taki podział, dodatkowo żałobnicy siedzą na prawej stronie a weselnicy na lewej stronie)

Brygida Kicińska |  2013-04-03  18:55:28
*****

Brygida Kicińska |  2013-04-03  18:51:32
Ciekawe ) pozdrawiam ) 5

Brygida Kicińska |  2013-04-03  18:20:28
Bardzo ciekawy architektonicznie kościół i pięknie pokazany:) W tych stronach nigdy nie byłam:(

ElaJ |  2013-04-03  17:54:21
Podoba mi się perspektywa :)

NEMO |  2013-04-03  17:41:41
Ciekawa fotka i opis:) Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-04-03  17:41:36
Świetne...fajnie pokazane ...choroba nie wybiera ...ha , ha...pozdrawiam :)

NEMO |  2013-04-03  17:20:31
Elektrownia? Nie wiem czemu ale mnie kojarzy się ze słupami i liniami wysokiego napięcia, pozdrawiam

Nika |  2013-04-03  17:03:45
Dziś byłam z kolegą z floga gonzo57 To cud że taka pogoda byłam nad zatoką , bo u mnie o 4.30 jak wychodziłam na SKM to mglisto było.

KasiaFo & Iwona |  2013-04-03  14:22:44
Może jakoś przetrwają...???, :(

Jadwiga Koniecko |  2013-04-03  14:16:35
i pieknie...

Monika Zet |  2013-04-03  09:10:25
bdb

Monika Zet |  2013-04-03  09:07:40
Pięknie uchwycone :)

Monika Zet |  2013-04-03  08:50:42
ciekawie wyszło...

Monika Zet |  2013-04-03  08:48:35
Olu, pięknie to zrobiłaś - szłam tym brzegiem dwa lata temu, wiało, było bardzo mokro i zimno , buty mi przemokły , musiałam wyrzucić, ale cudnie było

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-02  22:10:04
Śliczna )

Brygida Kicińska |  2013-04-02  22:07:50
Wypad na Groń to moje miłe wiosenne wspomnienie)

Brygida Kicińska |  2013-04-02  22:01:37
*****

Brygida Kicińska |  2013-04-02  21:44:49

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony