| ***** Waldemar Jan | 2013-04-04 10:13:04 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-04 10:12:06 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-04 10:09:55 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-04 10:02:31 |
| W tym budynku znajduje się winda jeżdżąca non-stop w w górę i w dół, trzeba do niej wskakiwać. Od wielu innych wind różni się tym, że oba kierunki pokonuje w innych szybach. Na górze i na dole kabina przesuwa się w bok! Niestety nie jest teraz dostępna dla zwiedzających a szkoda bo to ewenement... Artur74 | 2013-04-04 00:36:13 |
| Nie widziałam wcześniej - wspaniale w takiej tonacji, cudne są te pofałdowania Słonecznik (Maryla) | 2013-04-03 22:11:50 |
| Biała szata......... opis .......... Nika | 2013-04-03 20:58:08 |
| Piękny samiec skąpany promieniami słońca , pozdrawiam :)) NEMO | 2013-04-03 20:20:20 |
| Piękna panorama :) NEMO | 2013-04-03 20:17:10 |
| Świetnie :) NEMO | 2013-04-03 20:14:39 |
| Myślałam , że to żabka na śniegu . Zgrany duet z z tym pajączkiem :)) ekstra ! Elżbieta | 2013-04-03 19:40:32 |
| Pytam bo u nas jest nadal taki podział, dodatkowo żałobnicy siedzą na prawej stronie a weselnicy na lewej stronie) Brygida Kicińska | 2013-04-03 18:55:28 |
| ***** Brygida Kicińska | 2013-04-03 18:51:32 |
| Ciekawe ) pozdrawiam ) 5 Brygida Kicińska | 2013-04-03 18:20:28 |
| Bardzo ciekawy architektonicznie kościół i pięknie pokazany:) W tych stronach nigdy nie byłam:( ElaJ | 2013-04-03 17:54:21 |
| Podoba mi się perspektywa :) NEMO | 2013-04-03 17:41:41 |
| Ciekawa fotka i opis:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-04-03 17:41:36 |
| Świetne...fajnie pokazane ...choroba nie wybiera ...ha , ha...pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-03 17:20:31 |
| Elektrownia? Nie wiem czemu ale mnie kojarzy się ze słupami i liniami wysokiego napięcia, pozdrawiam Nika | 2013-04-03 17:03:45 |
| Dziś byłam z kolegą z floga gonzo57
To cud że taka pogoda byłam nad zatoką , bo u mnie o 4.30 jak wychodziłam na SKM to mglisto było. KasiaFo & Iwona | 2013-04-03 14:22:44 |
| Może jakoś przetrwają...???, :( Jadwiga Koniecko | 2013-04-03 14:16:35 |
| i pieknie... Monika Zet | 2013-04-03 09:10:25 |
| bdb Monika Zet | 2013-04-03 09:07:40 |
| Pięknie uchwycone :) Monika Zet | 2013-04-03 08:50:42 |
| ciekawie wyszło... Monika Zet | 2013-04-03 08:48:35 |
| Olu, pięknie to zrobiłaś - szłam tym brzegiem dwa lata temu, wiało, było bardzo mokro i zimno , buty mi przemokły , musiałam wyrzucić, ale cudnie było Słonecznik (Maryla) | 2013-04-02 22:10:04 |
| Śliczna ) Brygida Kicińska | 2013-04-02 22:07:50 |
| Wypad na Groń to moje miłe wiosenne wspomnienie) Brygida Kicińska | 2013-04-02 22:01:37 |
| ***** Brygida Kicińska | 2013-04-02 21:44:49 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Jan | 2013-04-04 10:14:07