| Nareżcie... Brygida Kicińska | 2013-04-02 21:41:25 |
| Uroczy) Brygida Kicińska | 2013-04-02 21:36:44 |
| Marzenia ...... Brygida Kicińska | 2013-04-02 21:31:01 |
| Wygląda jakby coś mówił. Coś w rodzaju: jeszcze dwa tygodnie i lato! Ludzie, na wiosnę w tym roku nie czekajcie. Ten kot wie co mówi, zwłaszcza, że patrzy prosto w oczy ,a nie na boki, czyli szczery jest. :) Pozdrowienia Elu, jutro ma śnieżyć w całej Polsce. Monika Zet | 2013-04-02 21:09:53 |
| Faktycznie bidula zbyt zdrowo nie wygląda, może jednak wydobrzeje... Artur74 | 2013-04-02 21:03:28 |
| no i cóż... ***** Tomasz Rojek | 2013-04-02 20:59:34 |
| Byłem Tam kilka razy ale nie byłem w stanie robić zdjęć. Te i kilka innych zrobiłem zza płotu podczas wycieczki rowerowej wzdłuż Mierzei Wiślanej. Po tym co tam widziałem naprawdę współczuję Elu twojemu tacie. Koszmar to najlżejsze określenie... Artur74 | 2013-04-02 20:49:07 |
| Styl ten sam co po stronie ,,męskiej" brak tylko kinkietów rozmieszczonych po obu stronach ołtarza Nika | 2013-04-02 20:13:46 |
| To fakt , styl namalowanych fresków nadaję trójwymiarowość tym malowidłom :) NEMO | 2013-04-02 19:40:31 |
| ...laserem wydłubane spod śniegu w środku puszczy... Jan Bogdan Boczko | 2013-04-02 19:38:47 |
| Zajączek nadal trzyma się świetnie :) NEMO | 2013-04-02 19:24:59 |
| Pogoda zrobiła nam psikusa , sceneria jak podczas świąt bożonarodzeniowych , pozdrawiam :) NEMO | 2013-04-02 19:23:33 |
Słonecznik (Maryla) | 2013-04-02 18:38:57 |
Słonecznik (Maryla) | 2013-04-02 18:38:18 |
| troszkę tu pomieszkam :) Słonecznik (Maryla) | 2013-04-02 18:27:21 |
| Dobrze oddana atmosfera przemysłowego centrum. Zdzisław Barut | 2013-04-02 18:17:01 |
| kraina srogiej pani Zimy , realnie a jednocześnie baśniowo Słonecznik (Maryla) | 2013-04-02 18:02:17 |
| klimatycznie :) podoba mi się Twoje, Nika, wędrowanie Słonecznik (Maryla) | 2013-04-02 17:59:04 |
| lubię :) Słonecznik (Maryla) | 2013-04-02 17:57:54 |
| Podoba mi się ta wyspa z lotu ptaka. Dziękuję za opis :) Elżbieta | 2013-04-02 17:40:18 |
| ***** Elżbieta | 2013-04-02 17:26:27 |
| Posiedzimy sobie ... i zobaczymy co przyniesie nam zajączek ... pozdrawiam Nika | 2013-04-02 17:21:36 |
| Pięknie - tylko spacerować w blasku słoneczka, pozdrawiam Nika | 2013-04-02 17:18:24 |
| pieknie pokazujesz:)...ładne wnętrze...pozdrawiam:) Halina Siwczyk | 2013-04-02 16:15:12 |
| dziekuję:) pozdrawiam poświątecznie:) Halina Siwczyk | 2013-04-02 16:07:31 |
| Piękne B&W Dariusz Żuk | 2013-04-02 14:58:10 |
| Sympatyczny kotek:) ElaJ | 2013-04-02 14:01:19 |
| Bardzo mi się podoba to ujęcie:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-04-02 13:57:37 |
| Jak widzę, miałaś piękną wycieczkę:) Słoneczna pogoda, zimowa przyroda, ciekawy szlak - spacer w takich okolicznościach to sama przyjemność:) Pozdrawiam serdecznie z ciągle zimowej Warszawy:) ElaJ | 2013-04-02 13:56:18 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Monika Zet | 2013-04-02 21:42:06