| Biedaczysko! Trochę za wcześnie przyleciał i zimno mu w łapki! Kajetana Snopek | 2013-04-02 08:44:09 |
| ja też poproszę choć to zdjęcie bez słońca bardzo mi się podoba - jest pełne nostalgii i miejsce też takie dla mnie Słonecznik (Maryla) | 2013-04-01 23:57:28 |
| Upss- doczytałem opis ;) Artur74 | 2013-04-01 22:23:14 |
| Owadów jest mnóstwo Nika | 2013-04-01 21:20:45 |
| Piękny kwiat ...... Nika | 2013-04-01 21:13:00 |
| Podziwiam kunszt i wyobraźnię wykonawców, pozdrawiam Nika | 2013-04-01 20:43:16 |
| Arturze, to prawda one miały swój urok, to był pierwszy samochód, który co prawda był własnością moich rodziców, ale miałem prawo go "dosiadać". Prawo jazdy robiłem w wieku 16 lat na Żuku, w pierwszy dzień jazdy instruktor polecił kierować się z pobliskiej Trzebnicy do Wrocławia, jak się okazało miał do odbioru lodówkę, i tak cofając, byłbym wjechał do sklepu. Ale jakoś szczeliwie się zatrzymałem, powrót już bez przygód. I tak do dzisiaj, a minęło... ho, ho, ho.
Wytrwałości w renowacji, a zapewne wynik będzie wielką satysfakcją... Henryk Paw | 2013-04-01 19:02:46 |
| Marylu, bardzo dziękuję za życzenia, pozdrawiam i życzę wiele dobrego, a zdrowia nade wszystko Henryk Paw | 2013-04-01 18:54:23 |
| ***** Elżbieta | 2013-04-01 18:26:47 |
| też to zauważyłem ;-))) pozdrawiam ciepło Wszystkich ;-) Bogusław Nowak | 2013-04-01 18:21:27 |
| Piękna cała seria ***** Elżbieta | 2013-04-01 18:17:48 |
| ***** Elżbieta | 2013-04-01 18:15:26 |
| U mnie całkiem zasypane śniegiem... Elżbieta | 2013-04-01 18:14:30 |
| Świetna fotografia Elu. Można śmiało powiedzieć,że piękną mamy zimę tej wiosny...u mnie pada śnieg cały dzień pozdrawiam :) Elżbieta | 2013-04-01 18:08:59 |
| Podoba mi się ten rybi kadr :) NEMO | 2013-04-01 16:32:47 |
| Wesołych Świąt ;-))) Bogusław Nowak | 2013-04-01 15:56:51 |
| pięknie i pozdrawiam świątecznie ;-))) Bogusław Nowak | 2013-04-01 15:55:45 |
| Piękny kościół , ma w sobie coś :) NEMO | 2013-04-01 15:40:49 |
| Fajna perspektywa , pozdrawiam świątecznie :) NEMO | 2013-04-01 15:39:15 |
| *****:) NEMO | 2013-04-01 15:37:54 |
| Podoba mi się :) NEMO | 2013-04-01 15:36:47 |
| ***** NEMO | 2013-04-01 15:31:21 |
| Fajnie...klimatycznie :) NEMO | 2013-04-01 15:30:31 |
| Ładny kościół...ciekawa wieża z zegarem i malutkie też...:) NEMO | 2013-04-01 15:27:34 |
| Trochę tam przeciekło podczas ulewy...uszkodzony był w tych miejscach dach :) NEMO | 2013-04-01 15:23:52 |
| Niezłego psikusa sprawiła nam pogoda...pozdrawiam świątecznie :) NEMO | 2013-04-01 15:17:37 |
| Bardzo dziękuję Niko i wzajemnie:) Twoje życzenie się spełniło. Właśnie wróciłam z udanego spaceru w Łazienkach. Pozdrawiam świątecznie:) ElaJ | 2013-04-01 14:52:23 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-01 14:21:52 |
| Byłam kiedyś w Serpelicach. Dla mnie to przeciwległy kraniec Polski, ale córka uczestniczyła tam w obozie, na który ją dowieźliśmy, a sami poznawaliśmy trochę te rejony kraju. Czasu jednak za mało, by poznać dokładnie. Ale już miniatura przypomniała mi widoki na Bug, jakie oglądaliśmy w Drohiczynie. I jednak dobrze "trafiłam" :) ijjn | 2013-04-01 14:08:41 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Halina | 2013-04-02 09:00:31