Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Piękny budynek,ciekawa architektura:))

Halina |  2013-04-02  09:00:31
Biedaczysko! Trochę za wcześnie przyleciał i zimno mu w łapki!

Kajetana Snopek |  2013-04-02  08:44:09
ja też poproszę choć to zdjęcie bez słońca bardzo mi się podoba - jest pełne nostalgii i miejsce też takie dla mnie

Słonecznik (Maryla) |  2013-04-01  23:57:28
Upss- doczytałem opis ;)

Artur74 |  2013-04-01  22:23:14
Owadów jest mnóstwo

Nika |  2013-04-01  21:20:45
Piękny kwiat ......

Nika |  2013-04-01  21:13:00
Podziwiam kunszt i wyobraźnię wykonawców, pozdrawiam

Nika |  2013-04-01  20:43:16
Arturze, to prawda one miały swój urok, to był pierwszy samochód, który co prawda był własnością moich rodziców, ale miałem prawo go "dosiadać". Prawo jazdy robiłem w wieku 16 lat na Żuku, w pierwszy dzień jazdy instruktor polecił kierować się z pobliskiej Trzebnicy do Wrocławia, jak się okazało miał do odbioru lodówkę, i tak cofając, byłbym wjechał do sklepu. Ale jakoś szczeliwie się zatrzymałem, powrót już bez przygód. I tak do dzisiaj, a minęło... ho, ho, ho. Wytrwałości w renowacji, a zapewne wynik będzie wielką satysfakcją...

Henryk Paw |  2013-04-01  19:02:46
Marylu, bardzo dziękuję za życzenia, pozdrawiam i życzę wiele dobrego, a zdrowia nade wszystko

Henryk Paw |  2013-04-01  18:54:23
*****

Elżbieta |  2013-04-01  18:26:47
też to zauważyłem ;-))) pozdrawiam ciepło Wszystkich ;-)

Bogusław Nowak |  2013-04-01  18:21:27
Piękna cała seria *****

Elżbieta |  2013-04-01  18:17:48
*****

Elżbieta |  2013-04-01  18:15:26
U mnie całkiem zasypane śniegiem...

Elżbieta |  2013-04-01  18:14:30
Świetna fotografia Elu. Można śmiało powiedzieć,że piękną mamy zimę tej wiosny...u mnie pada śnieg cały dzień pozdrawiam :)

Elżbieta |  2013-04-01  18:08:59
Podoba mi się ten rybi kadr :)

NEMO |  2013-04-01  16:32:47
Wesołych Świąt ;-)))

Bogusław Nowak |  2013-04-01  15:56:51
pięknie i pozdrawiam świątecznie ;-)))

Bogusław Nowak |  2013-04-01  15:55:45
Piękny kościół , ma w sobie coś :)

NEMO |  2013-04-01  15:40:49
Fajna perspektywa , pozdrawiam świątecznie :)

NEMO |  2013-04-01  15:39:15
*****:)

NEMO |  2013-04-01  15:37:54
Podoba mi się :)

NEMO |  2013-04-01  15:36:47
*****

NEMO |  2013-04-01  15:31:21
Fajnie...klimatycznie :)

NEMO |  2013-04-01  15:30:31
Ładny kościół...ciekawa wieża z zegarem i malutkie też...:)

NEMO |  2013-04-01  15:27:34
Trochę tam przeciekło podczas ulewy...uszkodzony był w tych miejscach dach :)

NEMO |  2013-04-01  15:23:52
Niezłego psikusa sprawiła nam pogoda...pozdrawiam świątecznie :)

NEMO |  2013-04-01  15:17:37
Bardzo dziękuję Niko i wzajemnie:) Twoje życzenie się spełniło. Właśnie wróciłam z udanego spaceru w Łazienkach. Pozdrawiam świątecznie:)

ElaJ |  2013-04-01  14:52:23
*****

Waldemar Jan |  2013-04-01  14:21:52
Byłam kiedyś w Serpelicach. Dla mnie to przeciwległy kraniec Polski, ale córka uczestniczyła tam w obozie, na który ją dowieźliśmy, a sami poznawaliśmy trochę te rejony kraju. Czasu jednak za mało, by poznać dokładnie. Ale już miniatura przypomniała mi widoki na Bug, jakie oglądaliśmy w Drohiczynie. I jednak dobrze "trafiłam" :)

ijjn |  2013-04-01  14:08:41

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony