| ***** Waldemar Jan | 2013-04-01 13:38:34 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-04-01 13:36:32 |
| Pięknie pokazane wnętrze kościoła. rajrar48 | 2013-04-01 13:30:54 |
| Piękne foto. rajrar48 | 2013-04-01 13:25:14 |
| Ciekawe. rajrar48 | 2013-04-01 13:22:37 |
| Świetnie wyszło. Zdzisław Barut | 2013-04-01 09:58:13 |
| W Warszawie też tak samo wyglądają, aż przykro patrzeć:( A już tak ładnie kwitły:) ElaJ | 2013-04-01 08:46:23 |
| dziękuję za miłe słowa:) motywują do działania. Shemeshle | 2013-03-31 23:56:48 |
| Ślicznie :) ijjn | 2013-03-31 23:41:21 |
| Beatko, pięknie , baśniowa ilustracja Słonecznik (Maryla) | 2013-03-31 22:21:20 |
| podoba mi się minimalizm Słonecznik (Maryla) | 2013-03-31 22:18:15 |
| Beatko, wszystkiego dobrego na drugi dzień świąt i na potem ... Słonecznik (Maryla) | 2013-03-31 22:16:21 |
| Tutaj jest elektryczny miech , gdy zabraknie prądu to dwóch pomocników ręcznie uruchamia miechy :) NEMO | 2013-03-31 21:24:55 |
| na prawo patrz ,swietny moment Artur Bilinski | 2013-03-31 20:38:23 |
| jakie ładne. Inaa (P.K.) | 2013-03-31 20:24:43 |
| pięknie wyzłocone Słonecznik (Maryla) | 2013-03-31 20:03:32 |
| Samych przyjemnych i niezapomnianych chwil :) Wesołych i zdrowych Świąt :) Krzysztof Wydra | 2013-03-31 19:57:11 |
| Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, za ciepełko, które zostawiliście pod tą kartką :) Słonecznik (Maryla) | 2013-03-31 19:53:13 |
| Piękny budynek w ekologicznym kolorze ale wydaje się mi, że dach kryty jest zakazanym eternitem :) Krzysztof Wydra | 2013-03-31 19:49:08 |
| Wolę pokonywać tą trasę kajakiem ;) Artur74 | 2013-03-31 19:40:06 |
| Bardzo mi miło oglądać tak piękne zdjęcie. Wesołych, spokojnych i zdrowych świąt :) Krzysztof Wydra | 2013-03-31 19:12:37 |
| No to zajączka proszę :) Wesołych i zdrowych Świąt życzę ! Krzysztof Wydra | 2013-03-31 19:04:14 |
| Urocze :) ZBYSZEK CIESIELSKI | 2013-03-31 17:57:02 |
| Zimowo - wiosenne boćki , miejmy nadzieję, że to już ostatnie podrygi zimy. Piękne bociany :) Elżbieta | 2013-03-31 17:45:34 |
| Tą drogą do końca, potem polną cały czas na wschód, ukryty w lesie jest fajny ośrodek wypoczynkowy. Cisza i spokój, własna przystań na zalewie i dziki dookoła ;) Artur74 | 2013-03-31 12:23:58 |
| Fajny kadr, na piątkę :) Ernest Klauziński | 2013-03-31 09:59:03 |
| Super. Dzięki tym prążkowanym chmurom zdjęcia wygląda ciekawie i nieprzeciętnie. Ernest Klauziński | 2013-03-31 09:57:12 |
| Takie "pokrzywieńce" lubię najbardziej. Od razu robi się nietypowo i ciekawie. Ernest Klauziński | 2013-03-31 09:53:14 |
| Ładne oświetlenie sprawia, że zdjęcia ma odpowiedni nastrój. Super :) Ernest Klauziński | 2013-03-31 09:51:50 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Waldemar Jan | 2013-04-01 13:40:52