Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

piękne sklepienie

Waldemar Jan |  2013-04-01  13:40:52
*****

Waldemar Jan |  2013-04-01  13:38:34
*****

Waldemar Jan |  2013-04-01  13:36:32
Pięknie pokazane wnętrze kościoła.

rajrar48 |  2013-04-01  13:30:54
Piękne foto.

rajrar48 |  2013-04-01  13:25:14
Ciekawe.

rajrar48 |  2013-04-01  13:22:37
Świetnie wyszło.

Zdzisław Barut |  2013-04-01  09:58:13
W Warszawie też tak samo wyglądają, aż przykro patrzeć:( A już tak ładnie kwitły:)

ElaJ |  2013-04-01  08:46:23
dziękuję za miłe słowa:) motywują do działania.

Shemeshle |  2013-03-31  23:56:48
Ślicznie :)

ijjn |  2013-03-31  23:41:21
Beatko, pięknie , baśniowa ilustracja

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-31  22:21:20
podoba mi się minimalizm

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-31  22:18:15
Beatko, wszystkiego dobrego na drugi dzień świąt i na potem ...

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-31  22:16:21
Tutaj jest elektryczny miech , gdy zabraknie prądu to dwóch pomocników ręcznie uruchamia miechy :)

NEMO |  2013-03-31  21:24:55
na prawo patrz ,swietny moment

Artur Bilinski |  2013-03-31  20:38:23
jakie ładne.

Inaa (P.K.) |  2013-03-31  20:24:43
pięknie wyzłocone

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-31  20:03:32
Samych przyjemnych i niezapomnianych chwil :) Wesołych i zdrowych Świąt :)

Krzysztof Wydra |  2013-03-31  19:57:11
Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia, za ciepełko, które zostawiliście pod tą kartką :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-31  19:53:13
Piękny budynek w ekologicznym kolorze ale wydaje się mi, że dach kryty jest zakazanym eternitem :)

Krzysztof Wydra |  2013-03-31  19:49:08
Wolę pokonywać tą trasę kajakiem ;)

Artur74 |  2013-03-31  19:40:06
Bardzo mi miło oglądać tak piękne zdjęcie. Wesołych, spokojnych i zdrowych świąt :)

Krzysztof Wydra |  2013-03-31  19:12:37
No to zajączka proszę :) Wesołych i zdrowych Świąt życzę !

Krzysztof Wydra |  2013-03-31  19:04:14
Urocze :)

ZBYSZEK CIESIELSKI |  2013-03-31  17:57:02
Zimowo - wiosenne boćki , miejmy nadzieję, że to już ostatnie podrygi zimy. Piękne bociany :)

Elżbieta |  2013-03-31  17:45:34
Tą drogą do końca, potem polną cały czas na wschód, ukryty w lesie jest fajny ośrodek wypoczynkowy. Cisza i spokój, własna przystań na zalewie i dziki dookoła ;)

Artur74 |  2013-03-31  12:23:58
Fajny kadr, na piątkę :)

Ernest Klauziński |  2013-03-31  09:59:03
Super. Dzięki tym prążkowanym chmurom zdjęcia wygląda ciekawie i nieprzeciętnie.

Ernest Klauziński |  2013-03-31  09:57:12
Takie "pokrzywieńce" lubię najbardziej. Od razu robi się nietypowo i ciekawie.

Ernest Klauziński |  2013-03-31  09:53:14
Ładne oświetlenie sprawia, że zdjęcia ma odpowiedni nastrój. Super :)

Ernest Klauziński |  2013-03-31  09:51:50

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony