| Ciekawy kadr - podoba mi się :) Ernest Klauziński | 2013-03-31 09:42:29 |
| Życzę Ci radosnych, zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt! ijjn | 2013-03-31 00:49:12 |
| Wesołych Świąt! ijjn | 2013-03-31 00:48:07 |
| aż mnie zmroziło - tak realnie, ładnie ze sladami na śniegu i w tej zimnej tonacji barw Słonecznik (Maryla) | 2013-03-30 22:23:16 |
| lirycznie, malarsko, pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-03-30 22:14:05 |
| pogodnych Świąt w miłej atmosferze Słonecznik (Maryla) | 2013-03-30 21:01:45 |
| ładnie z grubodziobem, bardzo mi się te ptaki podobają , a widziałam tylko na zdjęciach Słonecznik (Maryla) | 2013-03-30 20:43:21 |
| dziękuję za życzenia - Tobie Robercie również radosnych Świąt życzę i wiosenki w sercu Słonecznik (Maryla) | 2013-03-30 20:35:05 |
| "Śnieg nam wszystkim popsuł szyki, przykrył jajka i koszyki a kurczakom zmarzły nóżki, więc się tulą do rzeżuszki, lecz choć śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna, my święconym się dzielimy ...i radości se życzymy " Życzy Nika Nika | 2013-03-30 20:14:41 |
| "Śnieg nam wszystkim popsuł szyki, przykrył jajka i koszyki a kurczakom zmarzły nóżki, więc się tulą do rzeżuszki, lecz choć śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna, my święconym się dzielimy ...i radości se życzymy " Życzy Nika Nika | 2013-03-30 20:11:52 |
| ***** ElaJ | 2013-03-30 19:25:26 |
| Dziękuję Joasiu za życzenia:) Tobie również życzę zdrowych, radosnych, kolorowych Świąt. Pozdrawiam serdecznie:) ElaJ | 2013-03-30 19:19:27 |
| Zdjęcie z archiwum, Wrocław choć bez śniegu to i tak zimno szary i ponury;( Pozdrawiam. Artur74 | 2013-03-30 19:02:37 |
| Kupowałem często z rana w Jantarze, Stegnie i Krynicy. Tanie, świeże- rewelacja! Artur74 | 2013-03-30 18:53:57 |
| ***** ElaJ | 2013-03-30 17:55:58 |
| Przepiękne wnętrze i fotka:) ElaJ | 2013-03-30 17:54:48 |
| Dziękuje i wzajemnie Marku. Zdrowych i radosnych Świąt oraz miłego świętowania:)) Halina | 2013-03-30 17:23:11 |
| Piękne miejsce!:)) Halina | 2013-03-30 17:17:39 |
| "On" ma rudy grzbiet i trzeba raczej popatrzeć z góry.Pozdrowionka. Krzysztof Panas | 2013-03-30 17:12:27 |
| Dziękuję i nawzajem:) Piękne te Twoje prace:)) Pozdrawiam świątecznie:) Halina | 2013-03-30 17:07:01 |
| Przy bimberku z ulęgałek nawet koniaki uchodzą za siwuchę . Krzysztof Panas | 2013-03-30 16:59:32 |
| Dziękuję za miłe słowa ;)
A miejsce rzeczywiście niezwykłe. Moje ulubione w Werbkowicach. Dagmara Korczyńska | 2013-03-30 16:35:02 |
| Pani Gilowa jest mniej kolorowa Krzysztof Panas | 2013-03-30 16:21:27 |
| Urocze..
Życzę Ci zdrowych, radosnych i pogodnych świąt:) Jadwiga Koniecko | 2013-03-30 00:30:23 |
| Śliczne dzięki...
Tobie również życzę: zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt:) Jadwiga Koniecko | 2013-03-30 00:22:27 |
| Kajetano, pogodnych Świąt pełnych wiosennej radości w sercu Słonecznik (Maryla) | 2013-03-29 21:44:26 |
| dziękuję ślicznie Słonecznik (Maryla) | 2013-03-29 21:26:21 |
| NIECH ŚWIĘTA BĘDĄ CZASEM RADOŚCI I POGODY - WIOSNY W SERCU ŻYCZĘ Słonecznik (Maryla) | 2013-03-29 20:47:43 |
| Piękny lekko zamglony poranek. Bardzo lubię takie klimaty:) Maria Szczerska | 2013-03-29 20:24:50 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Ernest Klauziński | 2013-03-31 09:44:30