Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Sandomierz zimą ma sporo uroku - rynek nie jest zastawiony parasolami, więc od razu robi się przestronniej. Fajne zdjęcie.

Ernest Klauziński |  2013-03-31  09:44:30
Ciekawy kadr - podoba mi się :)

Ernest Klauziński |  2013-03-31  09:42:29
Życzę Ci radosnych, zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt!

ijjn |  2013-03-31  00:49:12
Wesołych Świąt!

ijjn |  2013-03-31  00:48:07
aż mnie zmroziło - tak realnie, ładnie ze sladami na śniegu i w tej zimnej tonacji barw

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-30  22:23:16
lirycznie, malarsko, pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-30  22:14:05
pogodnych Świąt w miłej atmosferze

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-30  21:01:45
ładnie z grubodziobem, bardzo mi się te ptaki podobają , a widziałam tylko na zdjęciach

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-30  20:43:21
dziękuję za życzenia - Tobie Robercie również radosnych Świąt życzę i wiosenki w sercu

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-30  20:35:05
"Śnieg nam wszystkim popsuł szyki, przykrył jajka i koszyki a kurczakom zmarzły nóżki, więc się tulą do rzeżuszki, lecz choć śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna, my święconym się dzielimy ...i radości se życzymy " Życzy Nika

Nika |  2013-03-30  20:14:41
"Śnieg nam wszystkim popsuł szyki, przykrył jajka i koszyki a kurczakom zmarzły nóżki, więc się tulą do rzeżuszki, lecz choć śnieg nam pada w święta i pogoda taka wstrętna, my święconym się dzielimy ...i radości se życzymy " Życzy Nika

Nika |  2013-03-30  20:11:52
*****

ElaJ |  2013-03-30  19:25:26
Dziękuję Joasiu za życzenia:) Tobie również życzę zdrowych, radosnych, kolorowych Świąt. Pozdrawiam serdecznie:)

ElaJ |  2013-03-30  19:19:27
Zdjęcie z archiwum, Wrocław choć bez śniegu to i tak zimno szary i ponury;( Pozdrawiam.

Artur74 |  2013-03-30  19:02:37
Kupowałem często z rana w Jantarze, Stegnie i Krynicy. Tanie, świeże- rewelacja!

Artur74 |  2013-03-30  18:53:57
*****

ElaJ |  2013-03-30  17:55:58
Przepiękne wnętrze i fotka:)

ElaJ |  2013-03-30  17:54:48
Dziękuje i wzajemnie Marku. Zdrowych i radosnych Świąt oraz miłego świętowania:))

Halina |  2013-03-30  17:23:11
Piękne miejsce!:))

Halina |  2013-03-30  17:17:39
"On" ma rudy grzbiet i trzeba raczej popatrzeć z góry.Pozdrowionka.

Krzysztof Panas |  2013-03-30  17:12:27
Dziękuję i nawzajem:) Piękne te Twoje prace:)) Pozdrawiam świątecznie:)

Halina |  2013-03-30  17:07:01
Przy bimberku z ulęgałek nawet koniaki uchodzą za siwuchę .

Krzysztof Panas |  2013-03-30  16:59:32
Dziękuję za miłe słowa ;) A miejsce rzeczywiście niezwykłe. Moje ulubione w Werbkowicach.

Dagmara Korczyńska |  2013-03-30  16:35:02
Pani Gilowa jest mniej kolorowa

Krzysztof Panas |  2013-03-30  16:21:27
Urocze.. Życzę Ci zdrowych, radosnych i pogodnych świąt:)

Jadwiga Koniecko |  2013-03-30  00:30:23
Śliczne dzięki... Tobie również życzę: zdrowych, spokojnych, radosnych i rodzinnych Świąt:)

Jadwiga Koniecko |  2013-03-30  00:22:27
Kajetano, pogodnych Świąt pełnych wiosennej radości w sercu

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-29  21:44:26
dziękuję ślicznie

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-29  21:26:21
NIECH ŚWIĘTA BĘDĄ CZASEM RADOŚCI I POGODY - WIOSNY W SERCU ŻYCZĘ

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-29  20:47:43
Piękny lekko zamglony poranek. Bardzo lubię takie klimaty:)

Maria Szczerska |  2013-03-29  20:24:50

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony