| Bardzo dobre ujęcie. Zdrowych i pogodnych Świąt życzę. Zdzisław Barut | 2013-03-29 20:19:23 |
| Pięknie dziękuję za wyróżnienie i wszystkie miłe komentarze:) Maria Szczerska | 2013-03-29 20:17:38 |
| Cały osprzęt do święconki , sporo tego :) NEMO | 2013-03-29 20:11:21 |
| Pogoda dopisała i tak ma być :) NEMO | 2013-03-29 20:08:59 |
| Super skąpane w słońcu , pozdrawiam :) NEMO | 2013-03-29 20:02:29 |
| Jak widzę, kościół w Mońkach ma też piękne i bogate wnętrze:) Dzięki za zdjęcia i opisy:) W miarę możliwości postaram sie latem odwiedzić to miejsce. Pozdrawiam :) ElaJ | 2013-03-29 19:25:13 |
| Ulubieniec sadowników. :) borowiak | 2013-03-29 18:54:59 |
| Trafiłeś w mój gust idealnie :) Krzysztof Wydra | 2013-03-29 18:19:16 |
| Światłem malowane:) Krzysztof Wydra | 2013-03-29 18:18:26 |
| Chmurki są przepiękne, kompozycja także. Krzysztof Wydra | 2013-03-29 18:16:49 |
| Magiczne:) Sesja super :) Krzysztof Wydra | 2013-03-29 18:07:55 |
| Ten ołtarz boczny w zupełnie innym stylu Mnóstwo kolorowego marmuru Bogate wnętrze ma ten kościół Nika | 2013-03-29 18:04:37 |
| Dzięki za nocne ujęcie ze Szczawnicy. piotr55 | 2013-03-29 15:09:41 |
| Dla mnie Poznania nigdy dość. Ciekawy kadr, przede wszystkim poprawny dobór balansu bieli sprawia, że ta nocna fot. jest przyjemna dla oglądającego. piotr55 | 2013-03-29 15:04:26 |
| Gratuluję spotkania Mariusz Szczechowicz | 2013-03-29 11:12:24 |
| Ja także przyłączam się do pożegnania :) do następnego roku :) fajna parka pozdrawiam. Elżbieta | 2013-03-29 08:55:59 |
| Ciekawa seria...podobają mi się :) Elżbieta | 2013-03-29 08:51:52 |
| Niebezpieczne spotkanie ale ciekawe foto :) Elżbieta | 2013-03-29 08:49:14 |
| U mnie też już są :))) choć w nocy bywa jeszcze zimno. Pozdrawiam wiosennie :) Elżbieta | 2013-03-29 08:42:17 |
| no Nika za tego daniela to masz u mnie 100 gwiazdek ...:):) Robert Wakulski | 2013-03-29 06:50:11 |
| A piękne widoki potem były? Pozdrawiam! ElaJ | 2013-03-29 01:33:58 |
| Świetna kolorystyka! Artur74 | 2013-03-28 23:41:12 |
| dziękuję i wzajemnie Słonecznik (Maryla) | 2013-03-28 21:16:32 |
| Piękne te kroszonki:) Szczególnie podobają mi się te kolorowe:) ElaJ | 2013-03-28 21:09:41 |
| A szkoda ... bo nie będę miała jak ich podpatrywać Nika | 2013-03-28 21:05:20 |
| Piękne) Brygida Kicińska | 2013-03-28 20:49:38 |
| Jeszcze kilka fotek i zaproszę do wnętrza , wygląda bardzo ciekawie :)) NEMO | 2013-03-28 20:49:10 |
| Ciekawie) Brygida Kicińska | 2013-03-28 20:47:56 |
| I dlatego dobrze znasz historię miejsc, które przedstawiasz Nika | 2013-03-28 20:46:47 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Maria Szczerska | 2013-03-29 20:22:53