Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Zachody słońca zawsze są urzekające:) Pięknie:)

Maria Szczerska |  2013-03-29  20:22:53
Bardzo dobre ujęcie. Zdrowych i pogodnych Świąt życzę.

Zdzisław Barut |  2013-03-29  20:19:23
Pięknie dziękuję za wyróżnienie i wszystkie miłe komentarze:)

Maria Szczerska |  2013-03-29  20:17:38
Cały osprzęt do święconki , sporo tego :)

NEMO |  2013-03-29  20:11:21
Pogoda dopisała i tak ma być :)

NEMO |  2013-03-29  20:08:59
Super skąpane w słońcu , pozdrawiam :)

NEMO |  2013-03-29  20:02:29
Jak widzę, kościół w Mońkach ma też piękne i bogate wnętrze:) Dzięki za zdjęcia i opisy:) W miarę możliwości postaram sie latem odwiedzić to miejsce. Pozdrawiam :)

ElaJ |  2013-03-29  19:25:13
Ulubieniec sadowników. :)

borowiak |  2013-03-29  18:54:59
Trafiłeś w mój gust idealnie :)

Krzysztof Wydra |  2013-03-29  18:19:16
Światłem malowane:)

Krzysztof Wydra |  2013-03-29  18:18:26
Chmurki są przepiękne, kompozycja także.

Krzysztof Wydra |  2013-03-29  18:16:49
Magiczne:) Sesja super :)

Krzysztof Wydra |  2013-03-29  18:07:55
Ten ołtarz boczny w zupełnie innym stylu Mnóstwo kolorowego marmuru Bogate wnętrze ma ten kościół

Nika |  2013-03-29  18:04:37
Dzięki za nocne ujęcie ze Szczawnicy.

piotr55 |  2013-03-29  15:09:41
Dla mnie Poznania nigdy dość. Ciekawy kadr, przede wszystkim poprawny dobór balansu bieli sprawia, że ta nocna fot. jest przyjemna dla oglądającego.

piotr55 |  2013-03-29  15:04:26
Gratuluję spotkania

Mariusz Szczechowicz |  2013-03-29  11:12:24
Ja także przyłączam się do pożegnania :) do następnego roku :) fajna parka pozdrawiam.

Elżbieta |  2013-03-29  08:55:59
Ciekawa seria...podobają mi się :)

Elżbieta |  2013-03-29  08:51:52
Niebezpieczne spotkanie ale ciekawe foto :)

Elżbieta |  2013-03-29  08:49:14
U mnie też już są :))) choć w nocy bywa jeszcze zimno. Pozdrawiam wiosennie :)

Elżbieta |  2013-03-29  08:42:17
no Nika za tego daniela to masz u mnie 100 gwiazdek ...:):)

Robert Wakulski |  2013-03-29  06:50:11
A piękne widoki potem były? Pozdrawiam!

ElaJ |  2013-03-29  01:33:58
Świetna kolorystyka!

Artur74 |  2013-03-28  23:41:12
dziękuję i wzajemnie

Słonecznik (Maryla) |  2013-03-28  21:16:32
Piękne te kroszonki:) Szczególnie podobają mi się te kolorowe:)

ElaJ |  2013-03-28  21:09:41
A szkoda ... bo nie będę miała jak ich podpatrywać

Nika |  2013-03-28  21:05:20
Piękne)

Brygida Kicińska |  2013-03-28  20:49:38
Jeszcze kilka fotek i zaproszę do wnętrza , wygląda bardzo ciekawie :))

NEMO |  2013-03-28  20:49:10
Ciekawie)

Brygida Kicińska |  2013-03-28  20:47:56
I dlatego dobrze znasz historię miejsc, które przedstawiasz

Nika |  2013-03-28  20:46:47

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony