| Śliczny) Brygida Kicińska | 2013-03-28 20:38:14 |
| Dobry punkt obserwacyjny, teraz rozumiem dlaczego została ona zniszczona Nika | 2013-03-28 20:23:12 |
| tak, ale jeszcze się trzyma, lubię je bardzo - lubię to miejsce Słonecznik (Maryla) | 2013-03-28 19:41:40 |
| Piękna budowla a wieża imponująca Nika | 2013-03-28 19:41:24 |
| już wszystkim się bardzo tęskni , bo wszyscy długą zimą zmęczeni ; serdecznie Wam dziękuję Słonecznik (Maryla) | 2013-03-28 19:40:16 |
| jak zwykle wszystko w kadrze dopracowane, kościół w ramę drzew wzięty i jeszcze grobowiec na pierwszym planie, bardzo zrównoważony kadr z dwoma obiektami w roli głównej Słonecznik (Maryla) | 2013-03-28 19:31:32 |
| Część drewniana, część murowana a Florian to patron strażaków Nika | 2013-03-28 19:25:58 |
| Nie jest to ferma jeleni Rudzie koło Gołdapii? Sporo ich tam. Szkoda tylko,że z tych pięknych zwierząt robic trzeba bydło rzeżne. No cóż , realia rynku....:(( borowiak | 2013-03-28 19:06:57 |
| Piękne ujęcie i klimat... Przemysław Degórski | 2013-03-28 14:00:36 |
| Pięknie... Przemysław Degórski | 2013-03-28 13:59:20 |
| Radosne zdjęcie! Kajetana Snopek | 2013-03-28 12:39:24 |
| Też uwielbiam klimat Drohiczyna i okolic! Bywam tam już od maja! Niestety w zimie nie byłam w Drohiczynie. Kajetana Snopek | 2013-03-28 12:38:00 |
| Wielokrotnie widziałem reakcję zwierzyny (dziki, jelenie, sarny) gdy pastuch był włączony np. wokół pola kukurydzy. Szły wokół pastucha, ale się nie zbliżały na dotyk. Jeżeli do drutu zbliży się ucho to słychać ciche brzęczenie. Warchlaki natomiast śmigały pod drutem aż miło - locha pozostawała poza drutem :). borowiak | 2013-03-28 12:22:56 |
| piękne Waldemar Jan | 2013-03-28 08:07:19 |
| Bardzo podoba mi się kadr , ciekawy opis , pozdrawiam :) NEMO | 2013-03-27 22:02:29 |
| Fajnie , sielsko , piesek chyba pilnuje kurki przed liskiem ...ha , ha , pozdrawiam :) NEMO | 2013-03-27 21:55:19 |
| Drzewa pokazane po mistrzowsku. Mam na myśli całą sesję. Krzysztof Wydra | 2013-03-27 20:21:21 |
| Super widoczek***** Krzysztof Wydra | 2013-03-27 20:07:49 |
| Podoba mi się takie spojrzenie :) Krzysztof Wydra | 2013-03-27 20:03:37 |
| podobają mi się te zdobienia Słonecznik (Maryla) | 2013-03-27 19:47:31 |
| niesamowicie wygląda Słonecznik (Maryla) | 2013-03-27 19:46:37 |
| Nigdy nie byłam , podobnie jak Nemo, w Hrubieszowie - w mojej okolicy trudno o takie domy Słonecznik (Maryla) | 2013-03-27 19:45:08 |
| ładny wielkanocny wianuszek Słonecznik (Maryla) | 2013-03-27 19:40:26 |
| Ta na pierwszym planie najbardziej mi się podoba :) NEMO | 2013-03-27 19:37:28 |
| Ciekawe spojrzenie , byłem tam rok temu o tej porze roku , jakże inna sceneria , pozdrawiam :) NEMO | 2013-03-27 19:35:15 |
| Pracowity owad , sporo pracy ma przed sobą , pozdrawiam :)) NEMO | 2013-03-27 19:27:23 |
| No tak, w prasie komunikat - ukradli prom w Drohiczynie ... tylko po co komu prom? Masz rację Nemo - dowcipnisi jest wszędzie wielu ... Nika | 2013-03-27 19:02:19 |
| Skromny , ale bardzo wymowny , mało jest ludzi obdarzonych taką determinacją w dążeniu do celów :) NEMO | 2013-03-27 17:46:15 |
| Piękna panorama , gratki ,pozdrawiam :) NEMO | 2013-03-27 17:35:58 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Nika | 2013-03-28 20:43:28