| ***** Waldemar Jan | 2013-09-28 11:53:34 |
| ładne :) sebol | 2013-09-28 11:37:43 |
| :) sebol | 2013-09-28 11:37:14 |
| zabrałeś się za makro ... fajne :) sebol | 2013-09-28 11:36:25 |
| Unikalne obiekty sakralne nam pokazujesz Brygido:) Dziękuję i pozdrawiam:) Halina | 2013-09-28 09:49:40 |
| Uwielbiam skanseny z ich drewnianą architekturą i klimatem:) W Radomiu jeszcze nie byłam:( Pozdrawiam! Halina | 2013-09-28 09:29:12 |
| Stefanie, bardzo dziękuję za dedykację:) Zachwycam się zamkiem w Krasiczynie na Twoich zdjęciach i cieszy mnie każdy detal pokazany z bliska:) Zamek jest przepiękny! Pozdrawiam serdecznie:) Halina | 2013-09-28 09:22:22 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-28 07:07:34 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-28 07:06:49 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-28 07:03:46 |
| bardzo interesujące....pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-09-28 07:00:41 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-28 06:48:27 |
| Byle do wiosny..., a fotografia ŚLICZNA:) Jadwiga Koniecko | 2013-09-28 06:20:24 |
| Brawo! :)) Iwona Dziadura | 2013-09-27 22:16:42 |
| ciekawe - pozdrawiam Stefan Sapeta | 2013-09-27 22:04:47 |
| tęczowy pałac na piątkę Inaa (P.K.) | 2013-09-27 21:25:07 |
| bardzo fajnie wyszło Słonecznik (Maryla) | 2013-09-27 21:14:57 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-09-27 20:44:31 |
| dzięki Marylko ;-))) Bogusław Nowak | 2013-09-27 20:42:55 |
| ****** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-27 20:05:51 |
| myślę, że to o mnie chodzi , bo pisałam pod szerszym kadrem - ślicznie dziękuję za prezent - niespodziankę ; bardzo mi miło , Stefanie. Podoba mi się bardzo ten architektoniczny szczegół na niebieskim tle . Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam serdecznie . Słonecznik (Maryla) | 2013-09-27 20:02:38 |
| Ładna perspektywa :) Krzysztof T. | 2013-09-27 19:56:56 |
| ****** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-27 19:38:01 |
| pełne uroku zdjęcie ****** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-27 19:36:41 |
| w Pieninach byłam tylko raz i bardzo chciałabym tam jeszcze wrócić , z przyjemnością patrzę na zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-09-27 19:34:55 |
| ;-))) Bogusław Nowak | 2013-09-27 17:56:17 |
| To co lubię. Wstawiłem zdjęcie kościoła z Potoczka tym razem z dzwonnicą. Pozdrawiam;) Bogusław Pupiec | 2013-09-27 16:09:06 |
| Nie znam się na architekturze, ale zdjęcie ciekawe i oryginalne:) ElaJ | 2013-09-27 16:02:42 |
| Super:) Gratuluję spotkania i świetnego kadru:) ElaJ | 2013-09-27 15:05:43 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Andrzej M | 2013-09-28 13:07:55