Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Przypomina barwy puszczy amazońskiej

Andrzej M |  2013-09-28  13:07:55
*****

Waldemar Jan |  2013-09-28  11:53:34
ładne :)

sebol |  2013-09-28  11:37:43
:)

sebol |  2013-09-28  11:37:14
zabrałeś się za makro ... fajne :)

sebol |  2013-09-28  11:36:25
Unikalne obiekty sakralne nam pokazujesz Brygido:) Dziękuję i pozdrawiam:)

Halina |  2013-09-28  09:49:40
Uwielbiam skanseny z ich drewnianą architekturą i klimatem:) W Radomiu jeszcze nie byłam:( Pozdrawiam!

Halina |  2013-09-28  09:29:12
Stefanie, bardzo dziękuję za dedykację:) Zachwycam się zamkiem w Krasiczynie na Twoich zdjęciach i cieszy mnie każdy detal pokazany z bliska:) Zamek jest przepiękny! Pozdrawiam serdecznie:)

Halina |  2013-09-28  09:22:22
*****

Waldemar Jan |  2013-09-28  07:07:34
*****

Waldemar Jan |  2013-09-28  07:06:49
*****

Waldemar Jan |  2013-09-28  07:03:46
bardzo interesujące....pozdrawiam

Waldemar Jan |  2013-09-28  07:00:41
*****

Waldemar Jan |  2013-09-28  06:48:27
Byle do wiosny..., a fotografia ŚLICZNA:)

Jadwiga Koniecko |  2013-09-28  06:20:24
Brawo! :))

Iwona Dziadura |  2013-09-27  22:16:42
ciekawe - pozdrawiam

Stefan Sapeta |  2013-09-27  22:04:47
tęczowy pałac na piątkę

Inaa (P.K.) |  2013-09-27  21:25:07
bardzo fajnie wyszło

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-27  21:14:57
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-09-27  20:44:31
dzięki Marylko ;-)))

Bogusław Nowak |  2013-09-27  20:42:55
******

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-27  20:05:51
myślę, że to o mnie chodzi , bo pisałam pod szerszym kadrem - ślicznie dziękuję za prezent - niespodziankę ; bardzo mi miło , Stefanie. Podoba mi się bardzo ten architektoniczny szczegół na niebieskim tle . Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam serdecznie .

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-27  20:02:38
Ładna perspektywa :)

Krzysztof T. |  2013-09-27  19:56:56
******

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-27  19:38:01
pełne uroku zdjęcie ******

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-27  19:36:41
w Pieninach byłam tylko raz i bardzo chciałabym tam jeszcze wrócić , z przyjemnością patrzę na zdjęcie

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-27  19:34:55
;-)))

Bogusław Nowak |  2013-09-27  17:56:17
To co lubię. Wstawiłem zdjęcie kościoła z Potoczka tym razem z dzwonnicą. Pozdrawiam;)

Bogusław Pupiec |  2013-09-27  16:09:06
Nie znam się na architekturze, ale zdjęcie ciekawe i oryginalne:)

ElaJ |  2013-09-27  16:02:42
Super:) Gratuluję spotkania i świetnego kadru:)

ElaJ |  2013-09-27  15:05:43

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony