Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

Podobają mi się te subtelne cienie na piasku.

Krzysztof Wydra |  2013-09-18  19:22:35
Jest pięknie! :)

Iwona Dziadura |  2013-09-18  17:01:54
Bardzo dobre., podoba mi się.

Zdzisław Barut |  2013-09-18  16:50:35
Wygląda na zrakowacenie otwarte (kora nie pokrywa chorej tkanki).

borowiak |  2013-09-18  12:06:34
Piękna kolekcja drewnianych domów:) W bliskich okolicach Warszawy takich domów już się nie spotyka. Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-09-18  08:41:19
melancholijne i urocze

Andrzej M |  2013-09-17  23:07:36
******

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  22:38:50
pięknie

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  22:37:59
oj, jak cudnie mgliście i świetliście

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  22:37:24
fantastyczne zbliżenie

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  22:35:38
mostek to pewnie już historia bo fotka z trzy lata temu robiona ...

sebol |  2013-09-17  22:22:24
zmora naszych lasów :(

sebol |  2013-09-17  21:34:41
Piękne miejsce i fotka:)

ElaJ |  2013-09-17  18:36:47
Widzę, że takie wiatraczki ( pokazane na dole zdjęcia ) są teraz w "odpustowej modzie":) Na odpuście Św. Anny w Pomiechowie też było ich dużo w różnych kolorach i wielkościach:)

ElaJ |  2013-09-17  13:52:43
Dzięki Marylko:) Te kwiaty kupiłam ostatnio w Skierniewicach. Chciałam je też pokazać na PK. Rękodzieło ludowe to moje hobby:) Pozdrawiam Cię ciepło i serdecznie:)

ElaJ |  2013-09-17  13:39:06
podoba mi się to, co widzę

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  09:26:03
ładnie na tle niebieskości

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  09:22:55
******

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  09:21:50
smutne drzewa a tyle piękna w nich jest, wspaniałe kolory na niebie ale i jesień na ziemi ładna

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  09:18:43
pięknie w kroplach rosy!

Słonecznik (Maryla) |  2013-09-17  09:15:22
Wspaniałe!!!

Kajetana Snopek |  2013-09-17  08:20:03
*****

Jadwiga Koniecko |  2013-09-17  07:13:51
*****

Waldemar Jan |  2013-09-17  06:16:53
Piękne dzięki za ocenki, a wracając do pokazanego wyżej tematu odpowiadam: połknęła... Pozdrawiam Wszystkich:)))

Jadwiga Koniecko |  2013-09-16  20:43:20
Piękne, radosne ujęcie:)

Jadwiga Koniecko |  2013-09-16  20:40:00
*****

Jadwiga Koniecko |  2013-09-16  20:38:31
Śliczny widok:)

Jadwiga Koniecko |  2013-09-16  20:36:19
Pięknie wygląda w pełnym słoneczku:)

Jadwiga Koniecko |  2013-09-16  20:35:47
typowy, ale piękny obrazek

Kajetana Snopek |  2013-09-16  10:17:28
W takich miejscach jest najpiękniej i najciekawiej. W ciszy można zobaczyć duuużo więcej...,:)

Jadwiga Koniecko |  2013-09-16  08:37:23

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony