| Jest pięknie! :) Iwona Dziadura | 2013-09-18 17:01:54 |
| Bardzo dobre., podoba mi się. Zdzisław Barut | 2013-09-18 16:50:35 |
| Wygląda na zrakowacenie otwarte (kora nie pokrywa chorej tkanki). borowiak | 2013-09-18 12:06:34 |
| Piękna kolekcja drewnianych domów:) W bliskich okolicach Warszawy takich domów już się nie spotyka. Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-09-18 08:41:19 |
| melancholijne i urocze Andrzej M | 2013-09-17 23:07:36 |
| ****** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 22:38:50 |
| pięknie Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 22:37:59 |
| oj, jak cudnie mgliście i świetliście Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 22:37:24 |
| fantastyczne zbliżenie Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 22:35:38 |
| mostek to pewnie już historia bo fotka z trzy lata temu robiona ... sebol | 2013-09-17 22:22:24 |
| zmora naszych lasów :( sebol | 2013-09-17 21:34:41 |
| Piękne miejsce i fotka:) ElaJ | 2013-09-17 18:36:47 |
| Widzę, że takie wiatraczki ( pokazane na dole zdjęcia ) są teraz w "odpustowej modzie":) Na odpuście Św. Anny w Pomiechowie też było ich dużo w różnych kolorach i wielkościach:) ElaJ | 2013-09-17 13:52:43 |
| Dzięki Marylko:) Te kwiaty kupiłam ostatnio w Skierniewicach. Chciałam je też pokazać na PK. Rękodzieło ludowe to moje hobby:) Pozdrawiam Cię ciepło i serdecznie:) ElaJ | 2013-09-17 13:39:06 |
| podoba mi się to, co widzę Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 09:26:03 |
| ładnie na tle niebieskości Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 09:22:55 |
| ****** Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 09:21:50 |
| smutne drzewa a tyle piękna w nich jest, wspaniałe kolory na niebie ale i jesień na ziemi ładna Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 09:18:43 |
| pięknie w kroplach rosy! Słonecznik (Maryla) | 2013-09-17 09:15:22 |
| Wspaniałe!!! Kajetana Snopek | 2013-09-17 08:20:03 |
| ***** Jadwiga Koniecko | 2013-09-17 07:13:51 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-09-17 06:16:53 |
| Piękne dzięki za ocenki, a wracając do pokazanego wyżej tematu odpowiadam: połknęła...
Pozdrawiam Wszystkich:))) Jadwiga Koniecko | 2013-09-16 20:43:20 |
| Piękne, radosne ujęcie:) Jadwiga Koniecko | 2013-09-16 20:40:00 |
| ***** Jadwiga Koniecko | 2013-09-16 20:38:31 |
| Śliczny widok:) Jadwiga Koniecko | 2013-09-16 20:36:19 |
| Pięknie wygląda w pełnym słoneczku:) Jadwiga Koniecko | 2013-09-16 20:35:47 |
| typowy, ale piękny obrazek Kajetana Snopek | 2013-09-16 10:17:28 |
| W takich miejscach jest najpiękniej i najciekawiej. W ciszy można zobaczyć duuużo więcej...,:) Jadwiga Koniecko | 2013-09-16 08:37:23 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Krzysztof Wydra | 2013-09-18 19:22:35