| Lubię takie ujęcia:) Pozdrawiam:) ElaJ | 2013-07-08 22:27:13 |
| :) Tomasz Rojek | 2013-07-08 22:08:34 |
| Kosmicznie piękne! Artur74 | 2013-07-08 21:37:04 |
| dobrze że pozostałe są zielone zetkacz | 2013-07-08 20:17:18 |
| ***** Brygida Kicińska | 2013-07-08 19:42:12 |
| Patrzy z troską... rajrar48 | 2013-07-08 18:24:47 |
| Dzieki za korektę Maria Rosół | 2013-07-08 17:26:00 |
| i mnie też się podoba Leszek Grucela | 2013-07-08 15:14:03 |
| Ależ barwy! Kajetana Snopek | 2013-07-08 13:46:09 |
| Ładna kompozycja kadru Kajetana Snopek | 2013-07-08 12:45:03 |
| Moje ulubione drzewo ! rajrar48 | 2013-07-08 12:05:10 |
| Jest mi niezmiernie miło,Basiu za te słowa. :) Pozdrawiam Katarzyna Stempniak | 2013-07-08 08:21:52 |
| Takie to ładne, a jednak drapieżnik, najlepszy na mszyce. Biedronka siedmiokropka. :) Serdeczności! borowiak | 2013-07-08 07:07:36 |
| Strach się bać....:)) borowiak | 2013-07-08 07:04:45 |
| Że to jest tasznik pospolity, ale mógł być lepiej skadrowany.... borowiak | 2013-07-08 06:54:35 |
| ????? borowiak | 2013-07-08 06:50:00 |
| PolskieKrajobrazy.pl to pierwszy fotograficzny przewodnik po Polsce...... borowiak | 2013-07-08 06:48:54 |
| Na pewno mszyce. :) borowiak | 2013-07-08 06:47:36 |
| Ciekawie ( ukośnie) stawiają latarnie w Poznaniu....:))) borowiak | 2013-07-08 06:45:54 |
| wspaniała i tak samo pokazana Słonecznik (Maryla) | 2013-07-07 23:28:59 |
| do tego miasta mam ogromny sentyment - piękne panoramiczne zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-07-07 23:23:13 |
| wspaniale w tej tonacji, góry jak gdyby za delikatną zasłonką Słonecznik (Maryla) | 2013-07-07 22:52:59 |
| bardzo klimatyczne zdjęcie Słonecznik (Maryla) | 2013-07-07 22:49:15 |
| bardzo ładna rudbekia Słonecznik (Maryla) | 2013-07-07 22:48:32 |
| Bardzo ładne. Maria Rosół | 2013-07-07 22:35:18 |
| Pięknie się prezentują. Chciałabym kiedyś je spotkać. Pozdrawiam Maria Rosół | 2013-07-07 22:27:10 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-07 21:23:55 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-07 21:23:16 |
| ciekawie uchwycone. pięknie dokumentujesz życie miasta. pozdrawiam Elu Waldemar Jan | 2013-07-07 21:20:20 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Natalia Pytko | 2013-07-08 22:52:09