| ffffajne! :) annawu | 2013-07-06 16:49:13 |
| Dzięki:) Cieszę się, że fotki z Piaseczna Cię zainteresowały:) Pozdrawiam również:) ElaJ | 2013-07-06 15:56:30 |
| Ciekawa fotorelacja z Pszczyny:) Z przyjemnością obejrzałam:) Pozdrawiam Brydziu:) ElaJ | 2013-07-06 15:52:30 |
| Dobre ujęcie. rajrar48 | 2013-07-06 15:31:49 |
| ***** rajrar48 | 2013-07-06 11:44:36 |
| Wspaniale pokazujesz klimaty skansenow. rajrar48 | 2013-07-06 11:39:45 |
| Kos na spacerku Krzysztof Panas | 2013-07-06 11:35:21 |
| ***** rajrar48 | 2013-07-06 11:33:26 |
| Piękne. Dobrze, że odnawiają zabytki cmentarne. Pozdrawiam. rajrar48 | 2013-07-06 11:24:07 |
| Oczywiście Poranek :) Beata Zdanowska | 2013-07-06 10:08:32 |
| Wdarła się mała pomyłka. Miejscowość to Szamocin w woj.Wielkopolskim. Katarzyna Stempniak | 2013-07-06 09:29:10 |
| Zapraszam :) Katarzyna Stempniak | 2013-07-06 09:24:29 |
| Bo to jest tak zawsze,nie wszystkim się dogodzi :) Każdy okres ma swój urok :) Katarzyna Stempniak | 2013-07-06 09:23:21 |
| Czyli wycieczka rekreacyjna na maksa :) I tak powinno być :) Ja też takie wycieczki preferuje :) Życzę słonka i pięknych ujęć :) Katarzyna Stempniak | 2013-07-06 09:19:42 |
| świetne zdjęcie Marcin Napierała | 2013-07-06 09:04:39 |
| Ich uroda niezmiennie zachwyca. Ola B. | 2013-07-06 08:03:00 |
| Piękne maleństwo. Ola B. | 2013-07-06 08:01:43 |
| piękne miejsce ;-))) Bogusław Nowak | 2013-07-06 07:59:44 |
| Wspaniale zdjęcie Krzysztofie. Ola B. | 2013-07-06 07:59:04 |
| Świetny kadr. Ola B. | 2013-07-06 07:55:08 |
| Kolejne ciekawe i piękne miejsce mogę odwiedzić.Dziękuję za wycieczkę,pozdrawiam Krzysztofie :) Ola B. | 2013-07-06 07:53:55 |
| Pozdrawiam Elu. Ola B. | 2013-07-06 07:46:45 |
| świetne Anna Tomaszewska | 2013-07-06 06:13:30 |
| cudo Anna Tomaszewska | 2013-07-06 06:12:29 |
| +++ Anna Tomaszewska | 2013-07-06 06:01:23 |
| ;-) Bogusław Nowak | 2013-07-06 05:56:39 |
| podobają mi się Elu Twoje przyrodnicze fotografie. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-07-05 21:36:06 |
| ***** Waldemar Jan | 2013-07-05 21:34:51 |
| piękny kadr. pozdrawiam Waldemar Jan | 2013-07-05 21:29:43 |
Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...
Pozostałe krainy i miejscowości
Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.
Pozostałe artykuły
Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…
Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.
Pozostałe felietony
Zdzisław Barut | 2013-07-06 17:27:43