Zaloguj się | Zarejestruj się
 

Ostatnie komentarze

wspaniale , nigdy mi się tak nie udało!

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  21:07:09
Góry są piękne - kiedyś wędrowałem - teraz już nie.

rajrar48 |  2013-07-05  20:24:03
Niesamowity moment.

Katarzyna Stempniak |  2013-07-05  20:05:27
Pięknie,słonecznie i bardzo wesoło,dzięki tym promykom naturalnie. Wprost bajkowe zdjęcie.Pozdrawiam tak słonecznie-Marylko :)

Barbara Kapinos |  2013-07-05  19:45:23
pięknie to zrobiłeś ,"to" , czyli zdjęcie z widokiem przez drzwi na oficynę , gdzie obecnie kawiarenka się mieści i "to" , czyli cała seria zdjęć z pomieszczeń muzealnych; szłam powolutku, zatrzymywałam się , choć trudno komentować każde zdjęcie i chyba nie ma takiej potrzeby. Jestem oczarowana zdjęciami, znam to muzeum , ale jak gdybym patrzyła na nowo . Piękną ozdobę stanowiłyby Twoje zdjęcia w przewodniku muzealnym ; gratuluję ; zajrzę tu niebawem, aby podziwiać Twoje kadry przedstawiające pałac, teraz muszę zrobić przerwę

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  18:42:39
i spowiedź Jacka Soplicy w roli głównej

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  18:34:16
uwielbiam ten obraz - Mickiewicz na łożu śmierci ("Apoteoza wieszcza" ), a wokół niego zgromadzone postacie, które stworzył .

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  18:32:37
Dziękuję:) Nie łatwo było to zdjęcie zrobić. Pszczoły szybko przemieszczały się z kwiatka na kwiatek. W koniczynie siedziałam z aparatem ok. godziny i zrobiłam ok. 200 zdjęć. Przepłoszył mnie jakiś złośliwy bąk, który zaczął krążyć nad moją głową i wyraźnie miał wrogie zamiary:( Pozdrawiam:)

ElaJ |  2013-07-05  18:28:11
ładnie po przekątnej w kadrze umieściłeś ; nie wiem (bo nie obejrzałam jeszcze wszystkich zdjęć) , czy dotarłeś do "pomnika" w formie otwartej księgi - widnieje tam napis , cytat z "Pana Tadeusza" - "Zawżdy z wawrzynów, drzewo wolności wykwita"; księga ta znajduje się już poza śmiełowskim parkiem ; nie mam zdjęcia :(

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  18:22:24
urokliwe i to wspaniałe swiatło

Leszek Grucela |  2013-07-05  17:58:19
:) na tak jestem :)

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  17:49:01
Też będę na Chutorze. Polecam Werchratę i okolice (fajnie opisane są trasy w przewodniku Pawła Rydzewskiego), Wolę Wielką, Radruż,

Tomasz Michalski |  2013-07-05  17:38:07
Dziękuje za konstruktywny komentarz ,wszystkie mile widziane.Ja zazwyczaj podpisuję się gdzieś po bokach ale tym razem jakoś tak wyszło i na środku :) Pozdrawiam

Katarzyna Stempniak |  2013-07-05  17:37:42
Krzyż jak i jego otoczenie jest niezmiernie ciekawe i fotogeniczne. Trzeba się napracować aby ładnie skomponować kadr. Super.

Tomasz Michalski |  2013-07-05  17:34:54
Dziękuję pięknie wszystkim :)

Katarzyna Stempniak |  2013-07-05  17:31:28
bardzo nastrojowe foto *****

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  15:06:24
Nie widzę tu Barlinka lecz nenufar....:)

borowiak |  2013-07-05  15:01:02
uwielbiam takie klimaty , uwielbiam takie dywany u mnie niestety trudno o tę falistość

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  14:58:51
jak z zimowych rysunków profesora Zina

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  14:57:07
cudnie w tej delikatności *****

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  14:55:34
ale klimacior! wspaniała malarska praca

Słonecznik (Maryla) |  2013-07-05  14:45:51
*****

Waldemar Jan |  2013-07-05  14:41:17
Bywa i wyczynowo....:)

borowiak |  2013-07-05  14:19:39
Dzięki:) Nawet nie wiedziałam, że taki las nazywa się ols:(

ElaJ |  2013-07-05  13:32:39
*****

Waldemar Jan |  2013-07-05  13:00:25
*****

Waldemar Jan |  2013-07-05  12:58:45
*****

Waldemar Jan |  2013-07-05  12:51:51
*****

Waldemar Jan |  2013-07-05  12:48:55
*****

Waldemar Jan |  2013-07-05  12:35:17
*****

Waldemar Jan |  2013-07-05  12:29:39

więcejKrainy i miejscowości

Dolina Biebrzy

Dolina Biebrzy to jeden z najdzikszych zakątków naszego kraju. Największy bagienny obszar Europy Środkowo-Wschodniej. Inny świat 180 km od Warszawy. Łosie, jelenie, rysie, wilki, jenoty, bobry,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
demianin[ profil ]
Warszawa
Zdjęć w galerii: 97 [ galeria ]
Andrzej Giszczyński[ profil ]
Krobia
Zdjęć w galerii: 21 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

Gdzie Gawrych Ruda, a gdzie Płociczno

Gawrych Ruda i Płociczno położone są niedaleko Suwałk u południowo-zachodniego krańca jeziora Wigry. Pierwsza z tych miejscowości słynie z doskonałego położenia nad samym brzegiem największego jeziora Suwalszczyzny, druga słynie z kościoła, którego wieżę widać niemal z całej okolicy, no i z kolejki wąskotorowej, która tutaj zaczyna swój bieg.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Ponidziańskie świątki i kapliczki

Charakterystycznym elementem krajobrazu Ponidzia są przydrożne świątki, krzyże i kapliczki. Ich nagromadzenie w tym rejonie Polski jest doprawdy wyjątkowe. To prawdziwy korowód świętych. Oprócz Chrystusa Frasobliwego i Matki Bożej na ich cokołach możemy spotkać także Dominika, Andrzeja Bobolę, Rozalię, Jana Nepomucena, Józefa…

Online amateur porn!

Kasyno online joy casino oferuje swoim graczom bonusy i promocje - powitalny bonus bez depozytu, darmowe spiny (freespins), promocje.

Pozostałe felietony