Witamy na stronie!

PolskieKrajobrazy.pl to pierwszy fotograficzny przewodnik po Polsce. Zrób zdjęcie ciekawego miejsca w naszym kraju i opublikuj je w serwisie. Zdjęcia z Polski pomogą Ci na nowo odkryć piękno polskiej ziemi.

czytaj dalej
 
zobacz autorów
 

Tereny naszej ojczyzny kryją w sobie unikalne na skalę europejską krajobrazy. Zanim ruszysz w drogę zaczerpnij informacji oraz skorzystaj z opinii o noclegach na www.trivago.pl.

Szczególnie polecamy

Karolin - Chopin, patriotyzm i przyszłe pokolenia. Mazowsze

Zastanawiałem się nieraz czym jest dla mnie patriotyzm... oprócz takich oczywistych rzeczy i spraw rzekłbym, że dla mnie patriotyzm to także, a może przede wszystkim, ta droga... okalające ją drzewa sadził mój dziadek i tak sobie myślę, że to jeden z najpiękniejszych krajobrazów jakie widziałem. Przynejmniej na Mazowszu. I tak sobie myslę, że bardzo ów krajobraz chciałbym ocalić, aby cieszył oczy także moich dzieci i wnuków. Bo to ten krajobraz określa moją świadomość :-). Bo to jest tak, że jak się słucha Chopina, zamyka się oczy to widzi się... mazowieckie wierzby. Muzyka Chopina wiadomo - narodowe dziedzictwo i basta. Ale co będzie, jak nie będzie już przydrożnych wierzb...? Co zobaczą nasze dzieci słuchając mazurków Chopina... kiedy zamkną oczy...

zobacz więcej

Autor: Szymon Narożniak
Zdjęcie dodano: 2018-11-22

Artykuły / Zdjęcia

Ostatnie komentarze

 
Dawno nie widziałem :)
lomograf
2019-04-17 12:56:25
Dobre :)
lomograf
2019-04-16 18:06:39
Dzięki za info!
Artur74
2019-04-11 20:38:59
:)
lomograf
2019-04-11 12:59:15
ładny kadr.
lomograf
2019-04-11 12:58:34
zobacz wszystkie komentarze

więcejKrainy i miejscowości

Suwalszczyzna

Suwalszczyzna to jedna z najpiękniejszych krain w Polsce. Wystarczy wymienić takie atrakcje, jak jezioro Hańcza, Góra Cisowa, Oz Turtulski, Głazowisko Bachanowo czy Rutka, aby uświadomić sobie,...

Pozostałe krainy i miejscowości

zobacz wszystkichUżytkownicy

 
krzysiek jaworski[ profil ]
Gostynin
Zdjęć w galerii: 106 [ galeria ]
Krzysztof Trojan[ profil ]
Mińsk Mazowiecki
Zdjęć w galerii: 2635 [ galeria ]

więcej artykułówArtykuły

8 najwyższych szczytów Korony Gór Polski

Korona Gór Polski to zestawienie wszystkich najwyższych szczytów wszystkich pasm górskich Polski. Poniżej prezentujemy 8 pierwszych pod względem wysokości.

Pozostałe artykuły

więcej felietonówFoto felietony

Karpacki redyk. Z Muńcoła na Rycerzową

Pasące się wysoko w górach owce to krajobraz ginący w polskich Beskidach. Zarastające dzikim szczawiem i młodymi świerkami hale, niegdyś ozdoba gór i cel licznych wycieczek, dziś wyglądają wprost opłakanie.

Pozostałe felietony